שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> הריון ולידה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
הריון ולידה
 
  במזל טוב נולדו לך תאומים. עם השמחה והברכה בצמד העוללים החדשים שהתווסף למשפחה מתחילים גם החששות. לחששות הפסיכולוגיים לגידול תאומים מצטרפת גם הדאגה הכלכלית
המשך קריאה
מהם צילומי הריון? מהם הם כוללים? מהם צילומי משפחה?
המשך קריאה
האם אתם כבר יודעים לאן אתם הולכים לשלוח את המתנה?
המשך קריאה
צילומי ההיריון צברו תאוצה, כאשר יותר ויותר נשים רוצות להנציח את התקופה ולערוך סט צילומים אינטימי, שכל כולו סובב סביב התהליך המתרחש, צילום הריון מקצועי הוא צילום הריון  מקצועי שלא כתמונות המצולמות באופן חובבני עצמאי, מביאות מבט חיצוני והאמנותי של הצילום המקצועי מעניקים דגש ופן אומנותי שמעבר להתרגשות הרגעית ומתעד את הרגע החשוב בחייה של אישה ממבט אומנותי ומגוון.
המשך קריאה
אוקי, הגעת מרצונך או שלא מרצונך לניתוח קיסרי. מה קורה אחריו? הכל על היציאה מהניתוח, ההתאוששות, וההתמודדות הרגשית מייד לאחר הלידה הקיסרית.
המשך קריאה
אין אירועים שיכולים להיות מרגשים כמו לידה, ולכן ברור מדוע כל אחד מאיתנו שלחברה הכי טובה שלו נולד ילד, מחפש תמיד מתנה ליולדת.
המשך קריאה
יום נישואין, הוא ללא ספק יום משמעותי בחיי הזוג החוגג אותו, הוא מסמל את מיסוד אהבתם והפיכה לרשמית, את הקמת התא המשפחתי, את היום החשוב ביותר בחייהם של הזוג. כל זוג אוהב לחגוג ולהפתיע אחד את השני ביום הנישואים, במאמר זה, נסקור סוגי מתנות רלוונטיות ליום הנישואין.
המשך קריאה
מעבר למשחקים פשוטים שאנו יוזמים עם הרך הנולד, אנו גם רוצים להעשיר את העולם שלו בצורה מלאת חן, צבע, חוכמה וייחוד. את זה אנו יכולים לעשות באמצעות אוניברסיטות לתינוקות.
המשך קריאה
מזכרות לאירועים הפכו לחלק בלתי נפרד מאירועים כגון חתונות, ובשנים האחרונות גם אירועים קטנים יותר כמו בר מצווה, ברית וחינה. המתנות האישיות לאורחים לא רק מבטאות תשומת לב אישית והכרת תודה לאורחים שטרחו ובאו אלא גם מוסיפות לעיצוב האירוע כאשר הן מונחות על שולחנות הסועדים או בכניסה למקום האירוע ומשתלבות בעיצוב הכללי.
המשך קריאה
במהלך ההריון חלים בגוף האישה שינויים, ולא כולם נעימים במיוחד. ערכנו עבורכן, הריוניות יקרות, סקירה של כמה מהשינויים הפחות נעימים.   בחילות בצקות דליות סימני מתיחה  
המשך קריאה
1-10 מתוך 27 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה