שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2503
מאמרים: 7549
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> הריון ולידה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
הריון ולידה
 

לגרות את המוח עם אוניברסיטה לתינוקות


הירו
 
 

לגרות בקלילות את המוח כבר מגיל צעיר מאוד

מעבר למשחקים פשוטים שאנו יוזמים עם הרך הנולד, אנו גם רוצים להעשיר את העולם שלו בצורה מלאת חן, צבע, חוכמה וייחוד. את זה אנו יכולים לעשות באמצעות אוניברסיטה לתינוק שנמכרת בצורה מרשימה מאוד. ההתאמה המיוחדת של משחקים אלו לגילם הצעיר כל כך של התינוקות היא זו שמדגישה עד כמה לא מדובר בסתם אוסף של חלקים צבעוניים המסודרים על מתקן אחד, אלא במוצר ייעודי בעל ערך אמיתי.

כשמדובר על אוניברסיטות לתינוקות שפותחו בצורה רצינית אנו יכולים לזהות את היכולת של ההורים לעשות שימוש במוצר זה לא רק למשך מספר שבועות אלא במהלך גדילתו של התינוק והמעבר שלו דרך 3 שלבי ההתפתחות. כך, הן בתקופה שבה התינוק יכול רק לשכב והן ברגע שהוא כבר מסוגל לשבת, אוניברסיטה מלאת פעילות צבעונית שמגרה את מוחו היא מוצר שמתאים לו בגילאים שונים ובלא מעט רגעים שרוצים לשחק איתו בצורה מפתחת יותר.

 

מגוון הגירויים יכול להיות גדול מאוד

היכרות עם המגוון האיכותי של אוניברסיטות לתינוקות תראה כיצד מדובר באפשרויות מגוונות ומלאות חיים לגרות את מוחו של התינוק החמוד. בכל דגם אנו יכולים למצוא מספר שונה של הפעלות, ובדגמים מיוחדים אנו רואים כיצד המתקן כולו מורכב מעולם שלם של חוויות מגע ותחושה מרתקות מאוד. עבור התינוק הצעיר מדובר ברגע קסום שבו הוא אינו משתעמם או משחק במתקן שגרתי שאין לו ערך מוסף.

אוניברסיטה איכותית תהיה כזו שתציג מספר מרשים של הפעלות וצעצועים. כך הילד ימצא בה רעשנים, קשקשנים, דמויות, ועוד אלמנטים שבהם יוכל לנגוע או לבעוט. המבחר המדהים שקיים היום של אוניברסיטות לתינוקות כולל גם דגמים בעלי ייחוד רב שמאירים בחושך, משמיעים סוגים שונים של מנגינות, מצפצפים בצורה חיננית, כוללים מגוון דמויות, ואף משמיעים את הקול המוכר והנעים של ציפורים. 

 

מנוחות עבור התינוק ועד צורות מלאות חיים

חשוב לשים לב למשחק זה על מנת להבין עד כמה יש לו היבטים חשובים שמשתלבים להנאה מושלמת עבור כל תינוק סקרן. הכוונה היא לכך שרק אוניברסיטות לתינוקות שיוצרו בצורה איכותית הן אלה שתאפשרנה לתינוק לשכב בנוחות רבה על המזרן הנעים ולשחק עם כל גופו כמה שרק ירצה. יחד עם העובדה שדגמים שונים מציגים דוגמא ייחודית (כמו דגם הפרה למשל), הרי שלקטנטן מצפה חוויה מרתקת שהוא לא ירצה לפספס.

עוד נקודות חשובות שמראות עד כמה אוניברסיטה מסוימת יכולה להיות גם איכותית וגם מלאת חיים הן אלה שמדגישות את היכולת של ההורים לכבס את המתקן (לאחר שמפרקים בצורה קלה צעצועים נלווים וקשתות תמיכה), ואת מגן הראש המרופד שמאפשר לילד לשחק בצורה חופשית ובטוחה יותר בין אם הוא רוצה לנסות לתפוס פרפרים שחגים מעל לראשו, לבעוט בדמויות צבעוניות אחרות, או להזיז אלמנטים שיוצרים צליל כשנוגעים בהם.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה