שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> הריון ולידה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
הריון ולידה
 

מתי להשתמש בגלולות?


Alexis

v

 
 
מתי להשתמש בגלולות? את שומרת על עצמך? מחלות STD, הריונות ועוד בעיות שצצות בגלל משגל לא בטוח יכולים לסכן אתכם. בדיוק בגלל זה, כדאי מאוד להשתמש בכל העומד לרשותכם בשביל שתישארו בריאים.

אילו אמצעי מניעת היריון את מכירה? איפה יש מניעת הריון טבעית?

אי אפשר שלא לדבר על קונדומים, שכן בכל זאת אמצעי מניעה זה הוא היחיד מבין כולם שלא רק עוזר במניעת היריון אלא גם מגן מפני דברים אחרים. רצוי ביותר להיות תמיד עם קונדום כאשר אתם עם אנשים חדשים בעלי היסטוריה מינית מפוקפקת. המגוון הרב של סוגי הקונדומים השונים מבטיח לכם שתוכלו למצוא את סוג הקונדומים שהכי יתאים לכם.

גם הגלולות נגד היריון היו מהפיכה גדולה, ובזכותן זה נהיה אפשרי לקיים יחסים בכל זמן ומבלי לחשוש מהריון. בתקופה הנוכחית זה אמצעי מניעה נפוץ מאוד, ולא מעט נשים משתמשות בו. אך, אסור לשכוח כי גלולות למניעת הריון לא מגנות ממחלות, וכי מידת יעילותן אינה 100%. אם פיספסת גלולה, או שהקאת לאחרונה - אל תסמכי רק עליה והשתמשי גם באמצעי מניעה נוספים לשם הזהירות.

נקרע הקונדום - מה לעשות אם התרחשה טעות?

הריון לא מתוכנן בגיל 18 עשוי להיות אסון של ממש, ועד לפני כמה שנים מדובר היה על עניין לא ניתן לפיתרון. בתקופה הזו בעזרתן של גלולות למניעת הריון לאחר מגע מיני לא מוגן, עדיין יש סיכוי למנוע בזמן את ההריון, ולהימנע מכל ההשלכות של העניין. האופציה להשתמש בגלולת היום שאחרי לא צריכה להפוך להיות רוטינה קבועה, גלולת היום שאחרי היא לא אמצעי מניעה, אלא פיתרון אם יש מצב חירום. מן הראוי לדעת על הגלולה ולהבין מה היא עושה, אבל לא ניתן לסמוך על הגלולות האלה כדרך קבע.

מחפשים עוד עצות וטיפים בנושא יחסי מין מוגנים? לטיפים טובים וקריאה נוספת לגבי גלולות למניעת הריון, כנסו לאתר http://www.postinor.co.il/. שימרו על גופכם!

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה