שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> הריון ולידה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
הריון ולידה
 

מתנות לברית


מיקי כץ

איש תוכן

 
 

יש מתנות שמסמלות התחלה של משהו חדש, אלו בדיוק מתנות לברית של עולל חדש שמצטרף למשפחה. מה קונים לו? מה יתאים לתינוק ויקלע גם לטעם של ההורים? לפעמים אפשר לקנות גיפט קארד וזה פוטר אותנו מכל הטרחה וגם מכל ההתלבטויות לקניית המתנה. מצד שני, אתם מחמיצים את ההזדמנות להעניק מתנה בעלת נופך אישי. ישנם אתרי אינטרנט רבים שמציעים מבחר רב של מתנות, והכי טוב יהיה אם אתם תוכלו לשאול את היולדת מה הייתה רוצה לקבל כמתנה ללידה, וגם חברה שעברה לידה תוכל לעזור לכם.

"בא לשכונה בחור חדש"

הוא הגיע לאוויר העולם עירום, אולם אנחנו מלבישים אותו בכל מיני פרטי ביגוד מיוחדים. אין צורך לבחור לתינוק בגד כחול כמו שצבע ורוד לתינוקת כבר לא ממש באופנה. יש מתנות שתתאמנה לשני המינים לבד מבגדים – משחקים ומתנות, מצעים ושמיכות, מגני ראש ונשכנים מוצרים לתינוקות ועוד. מתנות לברת יכולות להיות לא רק מתנה לרך הנולד אלא גם מתנה להורים, או משהו שלפחות יעזור להם בטיפול השוטף של הנולד, משהו שיהיה מפנק. ישנו מבחר אין סופי המתאים לגיל הלידה שהבחור החדש יוכל להשתמש הבן, ואתם תוכלו להגיד שאתם אלו שהביאו לו את זה. אם אתם מתעקשים על תרומה אישית נוספת, תוכלו לארוז זאת בעצמכם ולקשט את הפתק שאתם שמים במעטפה- ולהפוך גם אותה לציור או תמונה תלויה מול הילד, או לצרף שוקולדים שתמיד משמחים את הלב.

תשעה חודשים חיכינו לזה!

תשעה חודשים שהיולדת ציפתה לו, והנה הוא הגיע. כדי להקל על ההורים, ולשמח אותם, תוכלו לעשות קניות מתנה לברית. ברית היא אירוע שמפתיע אותנו בתזמון ולא תמיד ניתן לחזות אותו, לכן לא תמיד אנו מוכנים לקנות מתנות לברית. לכן, ניתן להזמין אינטרנטית ישירות אליכם או לבית החוגגים


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה