שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2452
מאמרים: 7494
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> הריון ולידה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
הריון ולידה
 

צילומי הריון, צילומי משפחה ומה שביניהם


קורת גג
 
 

קצת על צילומי הריון

בזמן ההריון שלך את עוברת שינוי עצום, שכמובן בא גם לידי ביטוי מבחינה פיזית. המון הורים רוצים להנציח לעצמם את התקופה המיוחדת בזו באמצעות צילומי הריון ייחודיים.
מה שהכי יפה בצילומי הריון הוא שמעבר לעובדה שהמצלמה לוכדת את הפיגורה החדשה שלך כאימא לעתיד, מונצחות בנוסף התחושות שנלוות לכל זוג או משפחה לפני השינוי הקרב ובא- ציפיה, אהבה, אושר וכמובן התרגשות.

צילומי הריון בסטודיו

צילומי הריון מקצועיים יכולים להביע בתמונות כל מיני רגשות ומחשבות במבטי ההורה, המגע והאווירה כולה בתמונה. רוב צילומי ההריון הנפוצים מבוצעים בעיקר בסטודיו צילום, בסביבה שהיא סגורה ונמצאת תחת בקרה. לרוב בסט יהיו אביזרים שונים כדוגמת תחרה, סרטים ונעלי תינוקות. צילומי הריון שנערכים בסטודיו הם אינטימיים יותר ופרטיים יותר ומתאימים בעיקר לכאלה שמחפשים פרטיות במהלך הצילומים.

צילומי הריון בטבע

יש גם צילומי הריון בטבע, והם נערכים במגוון מקומות כמו- ברחוב הומה, בפארק ירוק, ביער ואפילו בים. צילומים מסוג זה הם יותר חופשיים, אולם דווקא בסביבה של תאורה טבעית משתנה ומזג אויר בלתי צפוי מתרחשים רגעים מרגשים מאוד. בצילומי חוץ יש תחושה שהיא הרבה יותר טבעית ונינוחה ויותר קל לנו יותר להתעלם מהנוכחות של המצלמה כך גם הפוזות שלנו טבעיות הרבה יותר.

קצת על צילומי משפחה

כיום יותר ויותר משפחות רוצות לתעד רגעים מיוחדים של המשפחה באמצעות צילומי משפחה או אפילו צילומי ילדים. כך יש אפשרות לשמור קרוב תמונות של המשפחה והילדים, או לעצב עם התמונות את המשרד והבית. באמצעות צילומי משפחה מקצועיים ניתן לקבל מזכרת נפלאה והנצחה מדהימה של רגעים מיוחדים ומרגשים.
צילומי משפחה זה ממש לא דבר שנחשב לחדש, גם פעם משפחות היו נוהגות ללכת או להזמין צילום מקצועי הביתה בשביל להצטלם.אולם ניתן בהחלט לומר שעם הטכנולוגיה המתקדמת של היום ניתן לקבל צילומים הרבה יותר איכותיים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה