שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> הריון ולידה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
הריון ולידה
 

קונים נדנדה לתינוק


mata rotze
 
 
קניית ציוד תינוקות?

כשעוד תינוק מצטרף מדובר בשמחה ענקית שמגיעה עם אובליגציה כבדה. תקופה זו מאופיינת בדאגות ותהיות רבות, נוח לו בלול? מדוע הוא בוכה? הפעוט בריא? וכמובן גם בהרבה קביעות גדולות שיהיה צורך לחשוב עליהן.

ההכרעה הקריטית ביותר קשורה בריהוט ובציוד שבו תשתמשו מהרגע הראשון התינוק שרק נולד מגיע לביתנו, אולם מכיוון שמדובר על פעוט קטן, כול הריהוט מוכרח לעבור את התקנים המתאימים לתינוקות, בכל הנוגע לאיכות. עקב כך צריך לטרוח בבחירה, לבחון הפרטים ולרכוש רק פריטים באיכות גבוהה שישרתו אותנו כראוי.

מזרן פעילות

בין אם בדיוק קונים לול, סלקלים ופריט משני בשביל הילד, כאשר זה מגיע להחלטה כ"כ משמעותית, יש לשים לב למספר דברים חשובים. רוב הסיכויים הם שרוב מוצרי התינוקות ייראו טוב, אע''פ כן הקפידו לא להחליט מפאת מראה. אפילו העגלה המרשימה ביותר יכולה להתברר כבלתי נוחה לילד ואפילו לא לגילו. השתדלו להמנע מתנאים שבם אתם בוחרים רהיט כלשהוא על פי המראה החיצוני.

תקני בטיחות בדקתם?

העניין ה1 שחובה להתחקות אחר בנוגע לכול אביזר שמעוניינים לקנות הוא כמובן התאמתו לילד. המוצר יכול להיראות מדהים, אך באם אינו עומד בתקנים, המוצר לא רלוונטי. אם זוהי עריסה, עגלה ומוצר חלופי, אם ילדכם צריך להשתמש בזה חובה שהמוצר יהיה מותאם למשקלו וגילו.

בנוסף, מתקן שהינו מיועד לפעוטות, יהא בטוח לשימוש מכמה בחינות, למשל סוג החומרים המרכיבים אותו. למעשה יש פרטים רבים שאנו לא חושבים שהם מסוכנים, אך במגע עם התינוק הם עלולים להתגלות כמפגע אמיתי. זווית הפריט, לדוגמה, יתכן שתהיה חדה והילד עלול להיחתך. מסיבה זו בלי תקן בטיחות, אתם לא קונים.

לכל ההורים, אל תשתגעו!

כשבאים בפעם הראשונה לחנות התינוקות אנו חושבים שאת הכל ממש חשוב לרכוש, אך לא! רגיסטר קניות נכון לא אמור לכלול מאות מוצרים. יש סבירות גבוהה שחברים ובני משפחה ייתנו לכם במתנה ריהוט יד 2, ואפילו במקרה שלאו, התינוק זקוק בתור התחלה לריהוט בסיסי למדי.

אין צורך להתחרפן ולקנות את כל המוצרים שעומדים למכירה. ערכו מראש נייר מסודר, וכשתיכנסו לרשת, תיצמדו אליה. אל תתפתו מול מבצעים של 1+1 וגם ממוצרים אחרים שפשוט נראים בחנות יוקרתיים למדי. ערכו השוואת מחיר וקנו מוצרים שבאמת צריכים במחיר הכי נמוך. רק באופן כזה לא תחרגו מהתקציב ותביאו האביזרים ללא קשיים.

עומדים להיהפך להורים? מומלץ לקרוא העצות פה ע"מ להיות מוכנים. בכלל לא תמיד הדבר הכי יקר הינו בהכרח הכי טוב, גם במקרה שזה מותג יקר ומוכר. שימו לב שהאביזרים לאו מכתיבים את דרככם ושהחלטתם באופן שקול והגיוני. לפרטים על מוצצים, לולים וכו' הכנסו ל-נדנדה לתינוק. במשאלה שסייעתי לכולכם. בטוחה שתצליחו תהנו!

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה