שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2501
מאמרים: 7549
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> הריון ולידה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
הריון ולידה
 
אם אתם רוצים ללמוד על איך לרכוש מתנות ליולדת, אתם צריכים לקרוא את המאמר הבא. אז כנסו ולמדו משהו חדש על קניית מתנה ליולדת!
המשך קריאה
המתנה הכי גדולה התקבלה בידיהם של הזוג הצעיר והמאושר. תינוק קטן שהגיע לאוויר העולם. ההתרגשות בעיצומה וכל קרובי המשפחה, החברים ובעיקר הזוג שמחים וצוהלים. בימים הראשונים, תלוי במקרה כי כל אחד לגופו, היולדת נמצאת תחת השגחה בבית החולים לאחר הלידה.
המשך קריאה
החברה הכי טובה שלך ילדה? את מעוניינת לקנות לה מתנה מפנקת או לילד שנולד? את לא יודעת מה לקנות ושואפת לענות על הציפיות שלה? במידה ואתן קרובות ואת לא רוצה לקנות לה מתנה סמלית, אלא מתנה כזאת שתהיה פרקטית ואישית, רצוי שתעשי סקר ברשת האינטרנט שבה ישנם אתרים שמציעים מתנות מגוונות ומיוחדות עבור הילדות. 
המשך קריאה
  אם את לפני או במהלך הריון, כדי לך לקרוא את זה. ישנן מספר תחנות לפני ובמהלך ההריון שכדי לשים לב אליהן ולקחת אותן לתשומת ליבך. תזונה נכונה להריון, בדיקות שונות שיש צורך לעשות בשלבי ההריון השונים, פעילות גופנית לנשים בהריון המומלצת, איך להקל על בחילות ואיזה בגדים כדי לקנות בהריון, תוספי תזונה ועוד..
המשך קריאה
דגנים, ירקות ופירות הם המזונות הטובות ביותר לתינוקות המתחילים את שלב הטעימות.
המשך קריאה
  לתת עיסוי תינוקות תמיד כיף לקבל. לקבל מתנות, לקבל הנחות, לקבל עזרה, תשובה לשאלה, סיוע, מענק, תעודה, מלגה ועוד. כיף לקבל חיבוק ונשיקה, כיף לקבל ברכה ושיר במתנה אבל גם כיף לתת ויותר מכל אלו, כיף כאשר נוצר מצב הדדי- מצב בו גם נותנים וגם מקבלים. למתבונן מהצד נראה כי תינוק הינו רק צרכן . צרכן אנרגיה, צרכן מזון, צרכן שינה ויחס. כל אלו נכונים. תינוק בהחלט לוקח ודורש אנרגיה רבה אך הוא גם נותן אנרגיה ותחושת ערך וחיוניות. דוגמא לנתינה וקבלה יכולה להיות בזמן עיסוי תינוקות. ההורה המעסה גם נותן מעצמו וגם מקבל תחושת סיפוק וחיוך.
המשך קריאה
מכיוון שמדובר על פעוט קטן, כול הריהוט מוכרח לעבור את התקנים המתאימים לתינוקות, בכל הנוגע לאיכות. עקב כך צריך לטרוח בבחירה, לבחון הפרטים ולרכוש רק פריטים באיכות גבוהה שישרתו אותנו כראוי.
המשך קריאה
בעבר הריון היתה תקופה בה האישה הסתירה את העובדה שהיא בהריון. הביגוד היה רחב והאישה ניסתה לעשות כל דבר כדי להסתיר אותו. בטח שלא הרגישה נשית ובטח שלא רצתה להצטלם. עברו השנים, וכיום ישנה מודעות לכך שהריון היא תקופת פריחה, בה האישה נמצאת בשיא נשיותה. ההתייחסות של האישה לעצמה ושל הסביבה לנשים בהריון השתנתה. שיאה של התופעה הגיעה ברצון לעשות צילומי דוגמנות, דווקא בתקופה זו של החיים. איך ומתי להצטלם? אצל מי? מה צריך להביא? כל זאת ועוד במאמר הבא.
המשך קריאה
אחת הפעמים הבולטות היא הפעם בה אנו מנסים בשמחה משהו עליו שמענו אינספור מחמאות מבעלי ניסיון מרוצים. אך לדאבוננו, אנו מבינים שכשם שלא כולם מחזיקים באותו טעם מוסיקלי, כך לא כל עולל מפיק את אותה הנוחות מהמוצר אותו כה שיבחו מולנו. ולכן אני אומרת לכם, הורים חדשים, לחשוב טוב טוב עוד לפני הקנייה עליה אתם חושבים.
המשך קריאה
תינוק חדש הוא אירוע מרגש לא רק להורים, אלא לכל המשפחה המורחבת ולחברים. בנוסף, זוהי סיבה מצוינת ללא ספק להעניק מתנה לאם הטרייה ולרך הנולד. ישנן אין סוף אפשרויות של מתנות לתינוקות, בטווח מחירים רחב, בכל טעם וסגנון, לבנים, לבנות או לתאומים.
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-20 מתוך 27 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה