שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2556
מאמרים: 7609
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> משפחה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפחה כללי
 

איך כדאי לעשות הזמנות לאירועים


שרית געש

שרית

 
 
יש אירועים ויש אירועים

באילו דרכים משאירים רושם בארוע? ללא שמץ של ספק זאת אחת הנקודות המרכזיות שכל בן אדם שואל את עצמו לגביה טרם ארגון האירוע המשמעותי. לנושא זה אין מענה אחד, אבל כיום יש מגוון אופציות בהן ניתן להרים את האירוע ולעשות אותו לאחד ממיליון ולא כמו כל ארוע משעמם. רוצים מסיבה שכולם יזכרו? לחצו עליי.

איך הכי פשוט לעורר רושם בערב שלך?

יש לא מעט דרכים שבאמצעותם ניתן לעשות את היום שלכם לאחד במינו, אך בהתחלה כדאי מאוד לחשוב מה הם הדברים היותר מרכזיים לך במסגרת התקציב המוקצה לאירוע, האם הדבר החשוב ביותר זה איכות האוכל או רק השירים? על אילו אמצעים תהיה מוכן לשים בצד ולוותר אם הם יעלו המון?

מעבר לכל הדברים השיגרתיים שתמיד רואים בכל טקס או אירוע, יש מאות רעיונות יצירתיים שנכנסו בתקפה באחרונה וניראים יותר ויותר. לדוגמא, מנות מעוצבות, שולחנות משחק ועוד. אך בכל שילוב שתעשה סופר חשוב שלא תשכח שבנוסף אליך יש גם אורחים מכובדים, לפיכך חשוב שתנסה לקלוע למכנה הנרחב ביותר.

הזמנות לאירועים - נקודת פתיחה טובה

חוץ מההחלטה על המקום, שללא כל ספק היא מרכזית, מומלץ בחום לחשוב על איכות האוכל שיוגש באירוע. אף אם מדובר בברית אם גם אם רק במסיבה קטנה, חלקים אלו הם בגדר חובה ובגלל זה, מומלץ לחשוב עליהם היטב.

הנושא הקולינרי הינו המרכז של החגיגה ועל פי רוב התחום הכי מהותי לכל האורחים. כשתבחר את המנות המרכזיות מומלץ שתחשוב מי רוב האורחים. זאטוטים או מבוגרים? ללא ספק לא לכולם מתאים את אותו אוכל ומעבר לכל ספק לא כל מנה שמגישים בבריתה תתאים לחתונה אקסקלוסיבית.

המוסיקה הנבחרת בהחלט מאוד מרכזית, הרי היא תשפיע ותקבע אם האירוע יהיה "עייף" או שיהיה כיפי. בתום הארוע אם האורחים יוצאים מזיעים וחסרי נעלים כנראה שהתקליטן היה מעולה. אסור להתעלם גם מנושא בחירת השירים, יש אנשים שפשוט מניחים לתקליטן שלהם לקבוע את השירים ליום המיוחד, אך אם העניין חשוב עבורך מוטב שתשים דגש על מה שחשוב לך.

בסופו של דבר, אם קיימות עוד תהיות לגבי הפקת הארוע ואתה ממש רוצה אינפורמציה עדכנית, אנו ממליצים שתתיעץ עם האישה או לחילופין תחפש באתרים באינטרנט ותחשוב עם עצמך על אטרקציות שאתה אוהב שראית בארוע וזה בכדי שתיהיה שבע רצון מבחירותיך.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה