שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2252
מאמרים: 7254
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> משפחה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפחה כללי
 

איפור קבוע אך ורק באזור הצפון


איציק צורי

איציק צורי- מדריך קורס איפור ובעל קומפלקס לימודים למקצועות היופי

 
 

תחום היופי והטיפוח נמצא בכל הארץ, החל מטיפולי עיצוב שיער בדרום ועד לטיפולי איפור מקצועי בצפון. אך כאשר מדברים על תחום האיפור הקבוע, כדאי לדעת שניתן למצוא איפור קבוע מקצועי רק באזור הצפון. אם את זקוקה לאיפור קבוע על הגבות או השפתיים, ואם אתה זקוק לאיפור קבוע על הקרקפת, עליכם להגיע לאזור הצפון בלבד.

למה איפור קבוע נמצא רק בצפון?

איפור קבוע בצפון הוא פופולארי ובלעדי הרוב בגלל שבכל הנוגע להשכלה, ניתן למצוא איפור קבוע רק בצפון. קורס איפור קבוע בצפון הוא הקורס הכי מתקדם בתחום האיפור הקבוע, הרבה מעל הקורסים שניתן למצוא במרכז הארץ או בדרום. כל המומחים הכי גדולים בתחום האיפור הקבוע נמצאים בצפון. לכן, רוב הטיפולים המקצועיים שברמה נמצאים במכוני יופי בצפון.

איזה טיפולים של איפור קבוע אפשר לקבל בצפון?

הטיפול הראשון שאפשר לקבל בצפון הוא טיפול של איפור קבוע לגבות. בעצם אפשר לספר קצת על ההיסטוריה של האיפור הקבוע, שהתחיל בתור ניסיון מאוד מוצלח לפתור בעיות של גבות לא מושלמות או חלקיות. עם הזמן האיפור הקבוע התפתח גם למטרות אחרות, אך מתחילתו הוא היה פתרון לגבות. בתהליך האיפור הקבוע לגבות מאפשר לבעלת מקצוע לייצר עיצוב גבה מושלם שנראה טבעי. זה יכול לבוא במקום הגבות או כהמשך לגבות טבעיות.

הטיפול השני של איפור קבוע הוא, איפור קבוע בשיטת השערה. השיטה הזו היא שיטת איפור קבוע שבאה לתת פתרון לגברים שסובלים מהתקרחות. המטפל או המטפלת מיישמים נקודות שחורות על הקרקפת שנראות כאילו למטופל יש שיער מלא שהוא בחר לקצץ קצר מאוד. זה יוצר אשליה של שיער מלא ונראה מאוד מחמיא, הרבה יותר משיער קירח. הרבה גברים בצפון כבר השתמשו בשיטת השערה לגבר ודיווחו על שביעות רצון גבוהה ומראה משודרג שהגביר להם את הביטחון העצמי.

הטיפול השלישי של האיפור הקבוע הוא, איפור קבוע לשפתיים. בשיטה זו משתמשות הרבה נשים מבוגרות בצפון שמאבדות את מראה השפתיים החושני שלהם. עם הגיל, השפתיים מאבדים את החיתום שלהם ומאבדים צבע, לכן, הרבה נשים פונות לטיפול של איפור קבוע לשפתיים בכדי להחזיר את הצבע לשפתיים, להגדיר מחדש את התיחום של השפתיים ולהשיג מראה שפתיים מושלמות קבוע. בנוסף, השיטה מתאימה גם לנשים אשר סובלות ממחלה או שנפגעו בתאונה שמשפיעה על מראה השפתיים.

חשוב לציין שאיפור קבוע נמצא בשימוש רב בקרב הרבה נשים וגברים אשר סובלים מבעיות בריאותיות המשפיעות על המראה שלהם, כן גם התקרחות זאת מחלה. לכן איפור קבוע היא שיטה שתמשיך להיות פופולארית בקרב מטופלים בצפון.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה