שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> משפחה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפחה כללי
 

בחירת מאפר כלות


Bhs group
 
 

איפור כלה הוא אחד השירותים החשובים והרגישים ביותר של כל כלה שרוצה להיראות יפה, מושקעת, מטופחת, מאופרת. האיפור הוא מרכיב חשוב ומהותי ביצירת החזות החיצונית של הכלה יחד עם הלבוש והתסרוקת.

על אף היות הפנים גלויות יש משהו אינטימי באיפורן. האיפור נועד להבליע ולהבליט גם יחד, לחדד ולהדגיש או לטשטש ולהסתיר. איפור כלות בפרט ואיפור בכלל הוא אומנות, מלאכתו של בעל מקצוע, אבל הוא גם אמנות. חשוב שייעשה בקפידה יתרה וברגישות, תוך שיג ושיח מתמיד בין הכלה ובין מי שהיא בוחרת לאיפורה.

מאפר כלות עד הבית עשוי לתת מענה מיטבי לכלה, אשר ביום זה חשוב לה להרגיש ביתר שאת כי ביתה היא מבצרה- המקום שממנו היא שואבת כוח לקראת מה שאמור להיות היום המאושר והמשמעותי בחייה.

שיקולים לבחירת מאפר כלות

על מנת להיות בטוחה ומשוכנעת כי בחירת מאפר כלות נעשתה  על פי מכלול השיקולים שראויים להישקל לצורך הבחירה חשוב להידרש אל הנקודות הבאות.

היכרות מוקדמת ויחס אישי טוב ו"כימיה" טובה עם המאפר  היא לא רק תנאי הכרחי, לא אחת, ודאי כשהמאפר הוא מקצועי, היכרות קרובה זו עשויה להיות תנאי מספיק לבחירה בו. שאלי כלות שהמאפר שאמור להיבחר איפר אותן ביום כלולותיהן. בקשי לראות תמונות של כלות מאופרות על ידו. עלות שירות מידתית וסבירה, מותאמת לתקציב. בררי האם המאפר מסוגל לשוות לפנייך את המראה שאת רוצה להיראות בו. בקשי איפור לניסיון כדי להיווכח האם כשאת מאופרת את נראית בדיוק איך שאת רוצה ומצפה להיראות. בקשי טלפונים של כלות שאופרו על ידי המאפר שאת שוקלת לבחור בו. תאמי ציפיות כדי לא לפתח אשליות, כדי שתיווכחי מבעוד מועד מה אפשרי ומה בלתי אפשרי. בררי על אודות סוג החומרים ואיכותם.  הרגישי פתוחה ונוחה לשאול כל שאלה, לבקש כל בקשב ונצלי את ההזדמנות לקבלת טיפים לאיפור ולייפוי פנייך והידורן.

 

 איפור, במהותו, הוא שאלה של טעם וממילא גם תשובה של טעם. חשוב שהאיפור יהיה לטעמך, שייראה יפה על פנייך ויפה לעינייך. חשוב שתרגישי שאת מאופרת באופן המחדד ומעצים את היפי הטבעי שלך. שהאיפור לא יהיה כבד. את צפויה להזיע במהלך החתונה- אם בשל התנועה הרבה, אם בשל התאורה החזקה, אם בשל ההתרגשות וסביר להניח כי בשל כל אלה גם יחד. על מנת שהאיפור לא יגרום לך עגמת נפש כאשר יתחיל "לנזול", חלילה, על פנייך, בררי היטב לפני האיפור האם הוא עמיד ועד כמה הוא עמיד.

לרשותך מאפר כלות מקצועי, אמין, רגיש וקשוב לצרכיה ולרצונותיה ואף לחלומותיה הוורודים ביותר של הכלה שרוצה להיראות טבעית וזוהרת גם כאשר היא מאופרת.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה