שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2355
מאמרים: 7348
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> משפחה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפחה כללי
 

ביגוד


אליחי רובין

:)

 
 

אין מה לעשות – בעולם בו היופי וכן גם האסתטיקה לוקחים חלק בלתי נפרד, לביגוד יש משמעות רצינית בחיינו מעבר לעובדה הברורה מאליה . כיום אי אפשר שלא לעצור בחנויות של ביגוד ולראות את השינוי העצום  של הצורה והצבעים של הבגדים לעומת פעם. מבגדים שמרנים של פעם, כיום ניתן לראות בגדים הרבה יותר חושפניים שגם מייצגים את השינוי שנעשה בעולם האופנה.

ביגוד לנשים בהיריון

אם פעם המושג "בגדי היריון" היה זר לחלוטין, הרי שכיום ביטוי זה הוא חלק בלתי נפרד של כל אישה אשר נמצאת בתוך תהליך ההיריון. ביגוד לנשים בהיריון הוא בעל שתי מטרות עיקריות. המטרה הראשונה היא– המטרה האסתטית. בגדים אלו מטיבים עם מראה גוף האישה החדש גם כשהיא בהיריון ומעניקים לה את התחושה שהיא מחפשת – ביטחון בגופה, בנשיות וביופי שלה.

המטרה השני של בגדי ההיריון היא המטרה הפרקטית, כלומר, בגדים אלו הם בגדים שמיועדים לתקופה ספציפית ומוקצבת בחייה של כל אישה והם מותאמים לתנאים החדשים שנוצרים במהלך התקופה הזו. שילוב המטרות הללו יוצר מהות מיוחדת לבגדי ההיריון. כל אישה בהיריון חייבת לזכור – הבגדים אינם צריכים רק להיות יפים אלא גם להעניק פתרונות פרקטיים לשינויים הפיזיים אותו חווה הגוף במהלך ההיריון.

סטיילינג.

אם חשבתם שרק למעצבי הבגדים וכמובן שגם לחנויות ביגוד יש עבודה בכל תחום הביגוד הרי שטעיתם ובגדול. אחד התחומים הנפוצים בתחום הביגוד בשנים האחרונות הוא תחום הסטיילינג.אז מה הם בעצם סטיילייסטים? ובכן, סטייליסטים הם אנשים שנחנו בכישרון להתאים בין חולצה, מכנס, צבעים מסוימים, אביזרים נלווים, נעלים לכל בנאדם עם יתרונותיו וחסרונותיו הפיזיים, על מנת שהתוצאה הסופית תראה ייחודית ומעניינת ולא פחות חשוב מכך – מחמיאה. 

בגדי ערב.

אחד התחומים הנפוצים בעולם הביגוד הן שמלות הערב. אף אישה (צעירה או בוגרת יותר) איננה מעוניינת להגיע אל אירוע ולהרגיש שהיא לובשת שמלה פשוטה ובדיוק כאן נכנסות שמלות ערב. ניתן למצוא שמלות ערב של מעצבים, ביגוד שהינו שמלות ערב יד שנייה, שמלות ערב בהזמנה אישית, שמלות ערב מחוץ לארץ ועוד אפשרויות נוספות.

על מנת להצליח למצוא שמלת ערב איכותית ובטעם של הבחורה שתלבש אותה, עליה לבצע סקר שוק כמה חודשים טרם האירוע, להגיע אל כל מיני חנויות ולבדוק איזה קו מצאה חן בעיניה, איזה צבע מחמיא לה יותר, מהו הסכום אותו היא מתכוונת להוציא וכך בחירת שמלת הערב תהיה הרבה יותר קלה ומהירה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה