שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> משפחה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפחה כללי
 

בית עץ – חווית ילדות


איציק דר
 
 

שנות הילדות אלו השנים הכי טובות ולרובינו אלו גם שנים עם זיכרונות רבים, זיכרונות אשר מתמקדים בעיקר במשחקים עם החברים עד שיורד הערב, משחקי הכדור למיניהם, חבל, תופסת ומה לא – חוויות שזוכרים אותן עוד שנים קדימה. אחת מחוויות הילדות של חלק מאתנו היא חווית המשחקים בתוך בית עץ, בית שהיה בשביל אלו ששיחקו באחד כזה מקום מפלט, מקום למחשבות וכמובן מקום לשחק בו עם האחים או החברים, מקום שאפשר להעביר בו זמן רב בלי שיימאס.

מה עושים בבית עץ?

בית עץ הוא קודם כל המקום בו הילד מרגיש שהוא המקום שלו, וככזה, הוא יכול לעלות אליו מתי שהוא מרגיש שהוא צריך להיות קצת לבד ולהתרחק מהרעש בבית או משאר החברים. אומנם זה נשמע כמו מקום שילד שיושב בו עלול להיות עצוב, אך לא כך הוא הדבר – מומחי התנהגות ילדים טוענים שכל ילד צריך מקום אחד ששם הוא ירגיש שהוא שלו ורק שלו. בית עץ לילדים הוא כמובן גם מקום בו ניתן לשחק עם החברים מה שמעלה את קרנו שהילד שבית העץ שלו, ויכול להיות גם מקום בו ההורה יושב עם הילד ומספר לו סיפורים, מקום בו הילד מרגיש שאבא או אימא רק איתו עכשיו בלי שאר האחים.

מה הכי חשוב?

בית עץ ניתן לבנות לבד אם יודעים לעשות זאת או לפנות לאחד מבעלי המקצוע שיודעים לעשות את העבודה הזאת ועושים אותה על בסיס קבוע, מה גם שהם יידעו להשתמש בחומרים הנכונים ולעצב את הבית בצורה שתגרום לילד לרצות להיות בו, אך הכי חשוב – בית עץ חייב להיות בטיחותי וחייב להיבנות בסטנדרטים גבוהים על מנת שלא יקרה אסון חלילה


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה