שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> משפחה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפחה כללי
 

האם המשפחה שלי צריכה מוצצים כדי לשתוק


מורן אופיר
 
 
בחירת ציוד לתינוק?

כשעוד תינוק מצטרף זו שמחה אך גם תחושת אחריות רצינית. שלב זה מאופיין בהרבה דאגות, נוח לו בלול? הפעוט רעב? אין לו חום? וכמובן גם באינספור החלטות חשובות שיש לחשוב עליהן.

ההכרעה הקריטית ביותר קשורה בציוד התינוקות שתקנו למן ההתחלה שבה הפעוט יזדקק לציוד, אפס כי מכיוון שמדובר בתינוק רך, על הציוד והריהוט לעמוד בתקנים המתאימים לתינוקות, מבחינת האיכות והעמידות. עקב כך מאוד חשוב לדון בהחלטה, לבחון הפרטים ולבחור רק בדברים איכותיים ועמידים שישרתו אותנו כראוי.

בקבוקים לתינוקות

לאו חשוב האם קונים שידת החתלה, כסא לרכב ופריט משני עבור הילד, כשמדסקסים בהחלטה כ"כ משמעותית, מהותי להתחקות אחרי מספר פרמטרים חשובים. אפשר לנחש שרוב הדברים בחנות הם יפים, אולם אין טעם לקבוע על פי העטיפה. כיוון שהנדנדה הכי יפה עשויה להתגלות כבלתי נעימה ואף לאו בטוחה. השתדלו להמנע מתנאים בהם אתם רוכשים אביזר כלשהו ע"פ מראהו החיצוני.

ווידוא הבטיחות

הפרט ה-1 שצריך לבחון בנוגע לכול אביזר שמתכננים לבחור הוא מידת הבטיחות שלו. מוצר יכול להתפס כמאוד יפה בחנות, ובתאכלס באם אינו עומד בתקני בטיחות בסיסיים, המוצר לאו בשבילכם. אם זוהי עריסה, עגלה או דבר אחר, אם הילד שלכם יעשה בזה שימוש אז חובה שיהיה מותאם לגילו ומשקלו.

בעצם, דבר שהינו בשביל תינוקות, צריך להיות ממוגן גם מאספקטים אחרים, מה למשל? החומרים השונים מהם עשוי הדבר. למעשה יש הרבה פרטים שאיננו חושבים אודותם כסכנה, אלא שכשהילד ישתמש בהם עשויים להיות מפגע. הזווית של הרהיט, למשל, יכולה להיות מסוכנת והילד עשוי להיחתך. מהסיבה הזאת בדיוק ללא תו התקן, לא רוכשים.

לכל ההורים, ערכו קניות בחוכמה!

לראשונה כשבאים לחנות נדמה שאת הכל אנחנו חייבים לקנות, אך למעשה, מפתח קניות אותנטי בכלל לא כולל יותר מדי מוצרים. סביר להניח שקרובי משפחה וחברים יתנו ציוד ישן, ואף אם לאו, תינוק רך צריך תחילה לריהוט בסיסי למדי.

ממש אין צורך לרוץ ולרכוש כל מוצר ורהיט שאתם רואים. הכינו מבעוד מועד רשימת קניות, וכשתבואו לחנות, השתמשו בה בחוכמה. אין להתפתות לטריקים שיווקיים ו/או מפריטים שנראים לכם כרגע יוקרתיים למדי. קנו בחוכמה, השוו מחירים וקנו מוצרים באמת איכותיים במחיר הזול ביותר. רק באופן כזה לא תחרגו מהתקציב ותוכלו לקנות את הציוד הנדרש בלי ליטול משכנתא.

עומדים להיהפך להורים? מומלץ בחום לקרוא העצות פה כדי לעשות זאת בחוכמה. לא בהכרח הדבר היקר ביותר מייצג את המיטב, גם במקרה שזה איזשהו מותג יוקרתי. בחנו שהמבצעים אינם משפיעים על הקניה ושקניתם באופן שקול והגיוני. לאינפורמציה נוספת בנושא רכישת ציוד תינוקות קראו עוד ב-מוצצים. כולי תקווה שהשכלתם להורים הטריים. בטוחה שתצליחו שיהיה לכם בהצלחה!

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה