שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2540
מאמרים: 7581
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> משפחה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפחה כללי
 

הובלות או לא להיות


לולה
 
 

 

 מתקדמים למקום חדש?

בשביל מרבית האנשים המעבר הוא תהליך מרגש מאוד. זה שלב טוב לעשות סדר בחיים, למיין את הישן, להפרד מהישן ולהכניס את החדש. על אף הכל, כאשר עוברים לבית חדש מומלץ בחום להקפיד ולבחור חברת הובלה מקצועית שתוביל בשבילנו את החפצים והזכרונות ושתאפשר מעבר קל ככל הניתן.

מה לבדוק בחיפוש אחר הובלות מרכז?

המרכיב העיקרי שמרבית האנשים יתקעו עליו הוא מחיר ההובלה. המחיר הוא בדרך כלל מרכיב מרכזי בבחירת המוביל בשביל מרבית האנשים, אמנם האם מחיר נמוך משקף במרבית הפעמים את ההצעה שהכי מתאימה לכם?

שלא תתפלאו אם מצאתם הובלה לכל הציוד בשבע מאות חמישים שקל והגיע בחור רופס ובודד עם טנדר מתפרק. הרי לא הייתם שמים את הרכב שלכם בידי המוסכניק הכי זול שמצאתם, אל תתנו את כל החפצים שלכם אצל מוביל חאפר, גם אם מחירו זול.

אז על סמך מה בוחרים?

אם בחיים לא עברתם מומלץ בחום לבחון מס' הצעות מחיר. השוואה בין כמה חברות הובלה תהיה לכם אינדיקציה מה כל חברת הובלות ממוצעת מספקת ובאיזה מחיר, בדרך זו תוכלו לדעת עלויות שונות ולהחליט על המחיר אותו אתם מוכנים להוציא ולדעת שקיבלתם את השירות הכי טוב בטווח המחירים הזה, רוצים פרטים נוספים? כנסו לאתר הבא.

בבדיקת הצעת מחיר הפער יהיה ביטוי של:

ניסיון - חברות בענף ההובלות שפועלות בענף מס' רב של שנים מעסיקות צוותים מנוסים שיודעים לעשות את עבודתם בזריזות תוך כדי שמירה וטיפול מסור ברכוש שלכם. לחברות הנ"ל מעגל לקוחות גדול ויש ביכולתן להראות המלצות רבות.

ביטוח על התכולה - ודאי תשימו לב שמרבית מההצעות ה"אטרקטיביות" שתקבלו לא כוללות סעיף הקשור לביטוח. בזמן העברת עסק חשוב מאוד להקפיד שקיים בכלל סעיף מסוג זה ולוודא מה הסכום שהוא מכסה כדי להיות שקטים.

מס' האנשים וכלי התובלה - חברות הפועלות כדרך קבע יגיעו עם משאית בניגוד לעוסקים מהצד בהובלות אשר יגיעו לבד או בליווי עובד מזדמן עם טנדר ישן שבמידה ואתם ברי מזל סגור עם ברזנט קרוע. חברות הובלה הפועלות דרך קבע יספקו לכם צוות עובדים מיומן של לא פחות מ3 מובילים, בהתחשב בגודל העבודה - דבר הגורם לטיפול טוב בתכולת המשרד.

שכירת מנוף להובלה - הבאת מנוף יוביל לעליה במחיר ויהיו מקרים בהם לא תהיה ברירה ויהיה עליכם להשתמש בו בגלל מגבלות הגובה. למרות הנאמר, מומלץ לשכור שירות של מנופאי גם כשלא מוכרחים כיוון שהוא חוסך זמן רב וגם פוסל אפשרות של פגיעה ברכוש בזמן סחיבת החפצים השונים במסדרונות צפופים.

בשאיפה שנתתי לכם נקודת התחלה במציאת הצעת מחיר שתהיה הוגנת ומשתלמת. יש לכם צורך בעוד כלים על מנת למצוא חברת הובלות בעלות נמוכה, הוגנת ובמהירות? גלשו עוד היום לאתר האינטרנט ותוכלו להנות ממאמרים וטיפים ועוד כלים שיעזרו לכם לחלוף על פני ההובלה ביתר קלות. 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה