שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> משפחה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפחה כללי
 

החלקה ברזילאית מקצועית


Bhs group
 
 

ייתכן כי שמעת מפה לאוזן על אודות שיטת החלקה זו. ייתכן שלא. כך או כך המקום המתאים להתוודע אל השיטה ולברר כל מה שראוי וצריך לדעת עליה הוא אצל מעצבי שיער מקצועיים, המתמחים בהחלקות שיער בפרט ובהחלקות ברזילאיות בפרט.

ההחלקה לא תתבצע לפני אבחון מדויק ומדוקדק של השיער, כדי לוודא התאמה מרבית ומיטבית לסוג החלקה זה. בסלון עיצוב שיער שבו מקפידים כחוט השערה על כל חלק מהשיער, תוכלו לקבל ייעוץ והמלצות לשמירה על השיער וטיפוחו לאחר ההחלקה.

לפני החלקות ברזילאיות נדרשת בדיקה כדי לוודא את סוג השיער ואת חוזקו. גם לאחר ששני פרמטרים אלה תקינים והופכים את האישה הצפויה לבצע טיפול החלקה ברזילאית, ייעשה ניסיון על קבוצת שיער קטנה ,כדי להיווכח, הלכה למעשה, בתוצאותיה.

החלקה ועוד

היות שכל לקוחה היא עולם ומלואו, מעצבי השיער הקשובים והרגישים אינם מסתפקים בביצוע ההחלקה אלא מציעים לה תכשירים לייצוב ולעיצוב השיער, לשמירה על נפחו ועל ניקיונו.

החלקות ברזילאיות מתאימות בעיקר למי שצבעה זה מכבר את שיערה או שילבה בו פסי צבע וגוונים. בניגוד לסוגי החלקות אחרות, החלקה זו נועדה לא רק ליישר את השיער אלא לעצב אותו בטקסטורה חדשה- קל וחומר לבעלות שיער באורך בינוני  וארוך, ולמי שחשוב לה להיראות מסודרת ומטופחת לאורך זמן.

ההחלקה מוצעת ומבוצעת בסלון יקרה. היא מהווה אחד משורה של טיפולים מקצועיים לרבות: תוספות שיער, איפור וטיפולים קוסמטיים מגוונים.

נשים רבות שעברו החלקה ברזילאית מדווחות לא רק על המחמאות שהן מקבלות ומסמיקות מהן אלא גם על שיפור בביטחון העצמי בכלל ובאיכות חייהן  בפרט. הערך המוסף של ההחלקה הוא בשיקום שיער יבש או פגום על ידי שינוי במרקמו. הטיפול גורם לעיבוי השיער,  וכאמור - לייצובו ולעיצובו.

על מנת להעצים את אפקט ההחלקה ולצורך שמירה על מרקמו ועל הטקסטורה החדשה של השיער רצוי להישמע להמלצות המקצועיות של מעצבי השיער להקפיד על חפיפתו עם שמפו ללא מלחים ולהעשירו במסכה המתאימה לסוג השיער ולמצבו.

אתן מוזמנות ליצור קשר לקבל מידע, תשובה לכל שאלה, ייעוץ, טיפים וכל מה שעולה לכן בראש- על השיער ומתחת לו. צוות  מעצבי שיער מקצועיים, המשתלמים ומתעדכנים בתכיפות בכל החידושים של המקצוע מאפשר לכן להיות מטופלות בידיהם של הטובים במעצבי השיער.

 ואת, גברתי, המועמדת להחלקה ברזילאית- כאשר תביטי במראה לאחר ההחלקה תיווכחי לראות ולדעת כי אותה גברת בשינוי תסרוקת ופריזורה נראית גברת מעט אחרת- יפה יותר, מטופחת ומהודרת...


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה