שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> משפחה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפחה כללי
 

המדריך לקניית מתנות לפסח


אמנון
 
 

 

מתנותמקוריות ומיוחדות יעלו חיוך של שמחה והפתעה על שפתי מקבל המתנה. המחשבה, ההשקעה וההתרגשות מהווים חלק בלתי נפרד מכל חוויה של קבלת מתנה. כאשר רוכשים מתנות לפסח או לכל מאורע אחר יש להתאים את המתנה לאופי המאורע. כל בחירה של טומנת בחובה מסר סמוי למקבל המתנה. סכום הכסף שהוקצב למתנה לצד הפריט הנבחר משקפים את מערכת היחסים בין המוען לנמען בתהליך.

הגדרת תקציב למתנות האביב

רכישה ספונטנית ולא מבוקרת של מתנות עשויה להסתיים בחריגה במסגרת האשראי. על אף שפע המוצרים בחנות ואנשי המכירות אשר מעודדים את הלקוח לקנות עוד ועוד יש להיצמד לתקציב. מומלץ לרכז את רכישת כל המתנות במהלך יום קניות אחד. ביקור משותף בקניון יחד עם חבר או חברה עשוי להפוך את החוויה למהנה במיוחד. החבר יוכל לשמש יועץ בתהליך בחירת המתנות ולמנוע הוצאות מוגזמות ורכישות ספונטניות מיותרות.

טרם היציאה אל הקניון מומלץ לערוך רשימה מסודרת אשר מגדירה סכום כסף מקסימלי בעבור כל מתנה. מתנות לפסח אינן תירוץ לפשיטת רגל וחריגה מהתקציב. ניתן למצוא כיום מגוון עצום של מתנות לגבר, מתנות לאישה ומתנות לבית במחירים שווים לכל נפש. מארזי חג של מוצרי טיפוח או כלי בית עשויים להוות בחירה מתאימה.

כיצד לבחור מתנה מתאימה?

חובבי מתנות מקוריות נוהגים להתחיל בתהליכי הכנת המתנות חודשים לפני האירוע. בדקה ה-90 מומלץ לוותר על המקוריות ולבחור מתנות שימושיות וקלסיות בעבור המארחים ובני המשפחה. כל אישה תשמח לקבל מארג מפנק של מוצרי טיפוח לגוף. במקרים בהם הגבר אינו יודע באיזה מארז כדאי לבחור ניתן להיעזר בנשים בחנות. אנשי המכירות ברשתות זוממים למכור לגבר האבוד מוצרים יקרים בכדי להרוויח עמלות מכירה גבוהות יותר. נשים אשר מסתובבות בחנות תוכלנה להעניק לגבר המלצה כנה בהתאם לטעמן האישי.

מתנות לגבר ניתן לרכוש ברשתות מיוחדות המיועדות לגברים בלבד. ניתן יהיה למצוא ברשתות הללו מתנות לגבר מעשן ומתנות מקוריות ומיוחדות לגברים בגילאים שונים. אישה אשר רוכשת מתנה בעבור גבר רווק תוכל לנצל את ההזדמנות לרכוש בעבורו גרביים, מצעים, מגבות וכלי מטבח שימושיים. את בחירת המתנה יש להתאים לאורח החיים ואופיו של מקבל המתנה.

פתק החלפה

אל כל מתנות החג נהוג לצרף פתק החלפה מתאים. מומלץ להימנע מרכישת מוצרים ברשתות אשר אינן מעניקות אפשרות להחלפת המתנה. ברוב הרשתות ניתן יהיה להחליף את המתנה בטווח של 14 ימים מיום רכישת המתנה. צירוף פתק ההחלפה אל המתנה מעניק למקבלי המתנה את האפשרות לבחור לעצמם מתנה מתאימה יותר. בכדי להבטיח אפשרות להחלפת המתנה יש להשאיר את המוצר באריזתו המקורית ולא לעשות בו כל שימוש.

מתנות בעייתיות

 

בגדים, נעליים ופרטי הלבשה תחתונה מהווים בחירות מורכבות ובעייתיות. כל אדם בוגר נוהג לבחור בעצמו את הבגדים אותם הוא לובש ולמדוד אותם במהלך הקנייה. רכישת בגדים ללא מדידה עשויה להסתיים ברכישת בגד במידה קטנה או גדולה מידיי. נשים עשויות לפרש את רכישת המידה השגויה בצורה לא מחמיאה ופוגענית. פרטי הלבשה תחתונה ופריטים נוספים אשר לא ניתן להחזיר לחנות ולהחליף יהוו גם כן בחירות בעייתיות בעבור נשים וגברים.
 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה