שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> משפחה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפחה כללי
 

הפקת אירועים – בזבוז כסף או שירות הכרחי?


ליאור ב
 
 

 

כל מי שאי פעם ניסה לאגרן אירוע שיש בו יותר מ- 20 משתתפים, יודע עד כמה זה קשה. זה לא משנה האם האירוע מופק באולם, בטבע או בבית, העבודה רבה ומרובה. גם הספקים השונים אינם מהווים פתרון, אלא יוצרים את הבעיה, שכן צריך גוף אחד, "המבוגר האחראי", שרואה את התמונה הכללית ומפקח על הכול ועל כולם. במרבית המקרים, בעל האירוע הוא לא האיש, זאת פשוט משום שאין לו די ניסיון בהפקת אירועים. אם חשוב לכם שהאירוע שלכם יצליח, יש לפנות לשירותי הפקת אירועים מקצועיים.
 

אירועים מורכבים יותר מצריכים יחס מקצועי יותר
 

בעבר, חתונות היו לא מעבר להתכנסות של בני המשפחה הקרובה בחצר של בית. אירוע בר המצווה נחגג בבית הכנסת והברית התמקדה סביב טקס החיתוך. עולם האירועים כיום שונה מאוד מזה, שכן האירועים הפכו להיות מורכבים מאוד. בפני כל זוג עומדות אפשרויות רבות לחגיגות החתונה שלהם, ההורים צריכים לבחור מבין שלל אטרקציות לבר מצווה, וטקס החיתוך חדל זה מכבר לעמוד במרכז הברית. האירועים הפכו להיות המוניים יותר, יפים יותר ומעבר לכל מורכבים מאוד. בכל אירוע כזה יש הרבה מאוד נותני שירות: DJ, מעצב אירוע, חברת קייטרינג, ועוד. בנוסף, ישנן משימות שהרבה פעמים נופלות בין הכיסאות, כגון אחראי על הושבת שולחנות, אחראי לפיקוח על המלצרים ועוד. חברת הפקת אירועים היא למעשה "גוף על" העומד מעל לספקים ומוודא שכל אחד מהם נותן את המקסימום שהתחייב בחוזה שנחתם עימו. הפקת אירועים מקצועית תבטיח זרימה נכונה של האירוע ותמנע עוגמת נפש שיש בכל אירוע ואירוע.
 

יש לכם רעיון לאירוע?
 

מעבר למורכבות של האירועים, במרבית האירועים, לכל בעל אירוע יש איזשהו חלום קטן בראש שברצונו להגשים. תפקידה של חברת הפקת אירועים היא להפוך את החלום למציאות, ויש להם את כל הכלים לביצוע המשימה. הניסיון בתחום זה של אירועים הוא המפתח להצלחה. מפיק אירועים מבין עניין עובד עם אולמות אירועים, מארגן אירועים בטבע ועובד עם מוסדות מיוחדים, כמו מוזיאונים, המאפשרים עריכת אירועים בתחומיהם. המפיק יסייע לבעל האירוע לפתוח את האפיקים ולהעבירו לכיוונים עליהם לא חשב או לשדרג את הרעיון שלו. פנייה לחברת הפקת אירועים זו הדרך הנכונה לאירוע שהוא לא רק מאורגן יותר, אלא גם ייחודי יותר.
 

עולם הפקת האירועים
 

חשוב לזכור שכשאתם פונים לחברת הפקת אירועים היא תגבש צוות שסביר להניח שכבר עבד יחד בעבר. משמעות העניין היא ששיתוף הפעולה בין כולם יהיה טוב יותר מאפשר סתם אוסף של אנשים שעובדים ביחד בפעם הראשונה. בצורה זו, איש התאורה, ה- DJוהצלם הופכים להיות לצוות גדול ומאוחד העובד ביחד. היתרון הגדול של העניין זה שכל האירוע הופך להיות הרמוני יותר תחת מנצח אחד. המרוויח הגדול משיתוף הפעולה המוצלח הוא בעל האירוע. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה