שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7541
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> משפחה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפחה כללי
 

הפקת בת מצווה ובר מצווה


טולי

טולי

 
 
מספיק להיות משעממים!

מדי תקופה מסויימת אחד ממכריי קובע מאורע משפחתי ואנו צריכים להפסיק הכל בשבילו או לחילופין שהבוס נזכר פתאום לערוך יום גיבוש לעובדים. נכון, אם אוזמן לחבר קרוב אני אלך בשמחה, אך תמיד - הארנק מתרוקן, לוח הזמנים מצטופף ואין הבטחה שיהיה אירוע טוב. ובכל זאת, קורה מדי פעם שהאירוע יוצא מוצלח. במידה ואתם רוצים, לקבל מידע נוסף קבלו פירוט נוסף כאן.

אם רק כל אירוע מיוחד שאוזמן אליו , ידמה לאירוע ההוא, מטופח ומקסים, כדי שלא אתבאס מלשים את הצ'ק, מהנסיעה וכל המשתמע מכך, כמו לנהוג בלילה וכו'. מבדר אותי שדווקא אדם יבש כמו דוד שלי אירגן לעצמו אירוע כה מיוחד, אבל כך היה, אני התלהבתי.

חברות הפקה - התחלה מצויינת.

כמובן, כשיש מספיק כסף - אין דאגות, אך כשיש מספיק כסף אבל הראש מקובע - האירוע יהיה משעמם. אירוע פרטי - לא הכרחי שיהיה מפואר במיוחד, אבל רצוי שיהיה מושקע ונעים. מתי התרגלנו ליהנות מאיזור נידח בצד הכביש, כשאוכלים צלחת פסטלים יבשים ושמים במערכת דיסק להיטי ניינטיז החוזר על עצמו עד שיוצאת הנשמה?

אפילו האלמנטים הקטנים יכולים לקבל משקל, אם משקיעים בהם את המשאבים הנכונים. לדוגמה, באירוע בו נכחתי, צוותי העובדים היו מאופרים והרגיש כאילו הם נהנים מתפקידם. אלמנט נוסף שאהבתי היה האוכל, שקיבל קונספט חביב לטובת הערב המיוחד; כמה מנות בתפריט קיבלו שמות זמניים ע"ש חוויות שליוו את עובדי החברה, מבדר ויצירתי במיוחד.

ומה בדבר לוקיישן?

למיקום האירוע יש חשיבות עצומה, לא בהכרח מבחינת הנגישות לאזור, אלא לרעיון. בואו נאמר אירוע על צוק - יהיה אוטומטית יותר מרשים מאולם, אף אם המוסיקה זוועה. כשיודעים להשקיע בפרטים משמעותיים, החוגגים יסכימו לוותר גם על המרכיבים הבסיסים, כמו איכות התקליטן.

לדעתי, אירוע לא מושקע זה לא כל כך נורא, אך הריבוי של הפקות כאלו יגרמו לי לפעמים להבריז בהפגנתיות. מה שטוב הוא שלאחרונה מארגני אירועים מתחילים להבין שעולם האירועים בארץ שלנו עומד במקום כבר מספר עשורים ואנו שמים לב לחידושים קלים מדי פעם. אנחנו פשוט צריכים לצאת מהקיבעון.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה