שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2555
מאמרים: 7603
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> משפחה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפחה כללי
 

חדרי ישיבות להשכרה עם ציוד


טולי

טולי

 
 
אני עם כנסים סיימתי!

כל כמה חודשים אחד מחברינו קובע לעצמו לחגוג אירוע משפחתי ומצפה שכולנו נעצור את החיים בשבילו או שהחברה בה אתם עובדים החליט פתאום לערוך נשף לעובדים. שלא תטעו, אם מדובר בבן משפחה קרוב אני אלך בשמחה, אבל בלאו הכי - הארנק מתרוקן, הלו"ז צפוף ולא ברור אם האירוע יהיה כיף. אך ישנן פעמים והאירוע כן מוצלח. אם אתם מעוניינים, לקרוא בפירוט הקליקו על הקישור הבא.

אני מקווה שכל אירוע חגיגי שאנכח בו, יהיה דומה, משעשע ומקורי, כדי שלא אתבאס מההוצאה, מעצם היציאה מהבית וכל הכרוך בכך, כמו לנהוג בלילה וכיוצא בזה. אהבתי את העובדה שדווקא מישהו אפור כמו סמנכ"ל הכספים אירגן לנו אירוע כזה מגניב, יופי, אני אהבתי.

אולם כנסים - בוחרים נכון מההתחלה.

בבסיס, כשהמצב הכלכלי טוב - קל להרים הפקה, אך כשהכיס מנופח אבל המוח ריק - האירוע יהיה עלוב. אירוע עסקי מוצלח - יכול להיות מפואר במיוחד, אבל רצוי שיהיה מושקע ומשמח. האם אתם מסוגלים להגיע למקום נידח באזור תעשיה, כשמגישים לכם מנות אפורות וברקע דיסק "להיטים" שמנגן נון סטופ לאורך כל האירוע?

גם האלמנטים הקטנים יכולים להפוך למשמעותיים, אם משקיעים בהם כיאות. לדוגמה, באירוע בו נכחתי, עובדי המקום היו מחופשים ונוצר הרושם שטוב להם עם עבודתם. אלמנט נוסף שאהבתי היה הקינוח, שקיבל התאמה מיוחדת ליום הזה; המנות קיבלו שמות זמניים ע"ש ביטויים שגורים בפי כלת השמחה, מגניב ומרגש ביחד.

ומה לגבי מיקומו של האירוע?

למיקום המסיבה יש חשיבות עליונה, איני מתכוון רק מבחינת חנייה, אלא לרעיון. נאמר, אירוע על הים - כבר יהיה יותר מרשים מאולם, אפילו אם האוכל לא אכיל. אם יודעים להשקיע בפרטים הקריטיים, אורחיכם יסכימו להתפשר על האלמנטים הקריטיים כביכול, כמו איכות התקליטן.

לטעמי, ערב משעמם לא אמור להיות כזה נורא, אבל עוד ועוד אירועים בסגנון הזה יביאו אותי פשוט לוותר. היתרון הוא שמהר מאוד עוד ועוד אנשים סוף סוף מבינים שכל תחום המסיבות אצלנו במדינה עומד במקום כבר מספר עשורים ואנו מתחילים להתוודע לעוד ועוד חידושים מדי פעם. אנחנו רק צריכים לצאת מהקיבעון הזה.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה