שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2246
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> משפחה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפחה כללי
 

ידידו הטוב ביותר של האדם


aviisraeli
 
 

הקשר הרגשי בין הכלב לאדם הוא המשמעותי ביותר כאשר הכלב מרגיש בטוח עם בעליו הוא יעשה הכל בשבילו . יחד עם זאת הכלב מפתח אחראיות , אמפתיה , הערכה עצמית , ורגישות . השפעת הכלב על בני האדם היא חיובית ויוצרת רגיעה ושלווה אצל בני האדם . ניתן לראות זאת בעיקר אצל ילדים כאשר רוצים לטפל באופן רגשי ופרטני מכל מיני סיבות ובעיקר חששות פחדים , טראומות וכדומה טיפול בעזרת כלב היא בהחלט יכולת ריפוי גבוהה. בנוסף כאשר האדם נמצא בקרבת כלבו במשך תקופה ניתן לראות ירידה בלחץ הדם. וטרינר בבאר שבע שלווה ורוגע.

מחקרים מראים

לפי מחקרים שנעשו מצאו שמי שיש בבעלותו כלב הבריאות שלו היא טובה יותר. מערכת החיסונית שלו חזקה יותר, ירידה בחרדה, שיפור מערכת הלב ועוד. ולא רק זה יתרון נוסף באימוץ כלב זה שיפור התקשורת עם הסביבה, כאשר יוצאים עם הכלב לטיול בפארק, בגינה או ברחוב אפשר ליצור שיחות והכרויות חדשות עם בעלי כלבים נוספים ובכך להגדיל את מעגל החברים שזה דבר נפלא.

מי שסובל מבעיות רפואיות כמו אסתמה , אלרגיה, לחץ דם גבוה ועוד יכול בקלות לאמץ כלב ולשפר את המערכת החיסונית שלו. ברוב במקרים ניתן לראות ירידה משמעותית באלרגיה ובמחלות כרוניות אצל אנשים שאימצו כלבים.

בהחלט מדובר על תופעה מעניינית מאד, אז אם אתם אוהבים ורוצים לאמץ כלב מכל סיבה שהיא זה הזמן לעשות זאת. גם לעזור לכלב למצוא בית חם , וגם לשפר את הבריאות שלכם ובנוסף ליצור תקשורת עם הסביבה בהחלט דבר חיובי.

ניתן למצוא טיפים נוספים בנושא טיפול בחיות הבית באתר. אורטו- פט מרפאה וטרינרית באר שבע שמחה להציג מגוון רחב של טיפולים וסיוע לחיות הבית. מוזמנים לאתר שלנו.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה