שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2555
מאמרים: 7603
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> משפחה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפחה כללי
 

יום הולדת לבנים


rina
 
 

יום הולדת לבנים

הילד הגיע ליום הזה שהוא אומר "בנות זה איכסה". מה עושים!? עד היום ליום ההולדת שלו הוזמנו גם הבנות מהגן, ופתתאום הוא לא רוצה. האם זה בסדר? איך מתמודדים עם זה?

אז קודם כל- זה בסדר גמור! זה גיל שמגיע ועובר, וגם בנות נתקלות במצב זהה. אז הפתרון הוא פשוט לעשות לילד את מה שהוא רוצה ומבקש- יום הולדת עם בנים בלבד.

אז מה עושים ביום הולדת  לבנים בלבד ואיך מתמודדים עם זה? אז בנים רק רוצים אקשן וכמה שיותר, יותר טוב. כדור, בכל מצב הוא תמיד טוב וכמו כן גם מכוניות. אני מתארת לעצמי שמה שעובר לכם בראש זה שלא ניתן לבנות יומולדת שלם על כדורים ומכוניות. אתם די צודקים. בניית והכנת יומולדת זה לא פשוט כל כך אבל בהזמנת מפעילים ליום הולדת, שמתמחים בהפעלה של בנים קטנים ואנרגטיים, אפשר לפתור את העניין ואפילו בקלות.

הפעלות יום הולדת לילדיםבמסיבות לבנים יהיו הרבה פעמים מסיבות נושא, זה מאד מקובל היום. על מנת לבחור את הנושא ואת המפעיל יש לדעת מה הילד אוהב, אני מאמינה שאתם כהורים מכירים את הילד ואת מה שהוא אוהב הכי. אז אם כל מושא ליבו זה דיג'ימון או דרגון בול Z, בייבלייד וכל דבר אחר- זה יכול להיות נושא מצויין למסיבה. מסיבת רובוטים, חיילים, קאובויים, אינדאינים וכו'. תארו לעצמכם- כל הבית מקושט בהתאם לנושא הנבחר, ישנם פרסים תואמים לילדים, העוגה תואמת. כל המשחקים סובבים סביב הנושא הזה. הילדים אוהבים להכנס לתפקיד הזה, בעיקר כשזו דמות מוערכת ומוערצת. אני אישית מאד ממליצה גם להורים להיכנס לדמות, להתלבש ולהתנהג בהתאם- אתם לא יודעים כמה שאתם תהנו!!
היום אפשר בחנות צעצועים גם לקנות אפילו צלחות, כוסות ומפות בהתאם לנושא הנבחר.

מה שחשוב ביום הולדת של בנים זה לתת להם להוציא בדרך זו או אחרת את האירגיות הרבות החבויות בהם.

אז אמא יקרה- הפעם זה המקום שלך לנוח, תני לבנים לעשות את העבודה.
אבא- תהנה- זה תמיד כיף לחזור כמה שנים אחורה וגם אתה תוכל להשתטות קצת J

המון מזל טוב ובהצלחה!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה