שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7541
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> משפחה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפחה כללי
 

יום הולדת לילד


Damien Rot

Damienroth

 
 

יום הולדת לילד

ימי הולדת מאפשרים לנו לחגוג את הגעתנו לעולם עם היקרים לנו מכל, וכאשר מדובר בימי הולדת של ילדינו, השמחה היא כפולה! ביום הזה הורים מציינים את היום בו חייהם השתנו והם קיבלו מתנה ייחודית ויקרה יותר מכל מתנה אחרת.

בגלל הסיבה הזו ועוד רבות אחרות, הורים מציינים את ימי ההולדת של ילדיהם במסיבות מיוחדות כאשר לכל גיל יש את הייחוד שלו. תכנון יום הולדת לילד הוא מהנה, אך לא תמיד פשוט, ולכן מומלץ לתכנן כמה דברים מראש כדי לחסוך בזמן וגם בכסף ולעשות להם מסיבה בלתי נשכחת.

יום הולדת לילד – מה צריך לתכנן?

1.    רשימת מוזמנים: לפני שמתכננים כל דבר אחר, חשוב לדעת כמה אנשים, ילדים ומבוגרים כאחד, יהיו במסיבה. ערכו רשימה מסודרת על דף או בקובץ אקסל על מנת שתוכלו לדעת כמה אנשים יחגגו עמכם ובכדי שתוכלו לתכנן את שאר המאפיינים של יום ההולדת.

2.    מקום: ברגע שתדעו כמה אנשים אמורים להגיע ליום ההולדת, תוכלו להחליט אם לערוך את מסיבת יום ההולדת לילד בביתכם או במקום אחר כמו מתנ''ס או פארק שיכיל את כולם.

3.    כיבוד: עוגה היא אמנם השיא של האוכל ביום הולדת לילד, אך חשוב לדאוג גם לכיבוד בכמות מספקת על מנת שהילדים יוכלו לאכול במהלך כל המסיבה ושיהיו להם אנרגיות להפעלות שיהיו בו. תכננו תפריט נחמד שיתאים לטעמם של יחדים ואל תשכחו לשאול מראש אם יש לילדים מסוימים אלרגיות או רגישויות כדי למנוע מצבים לא נעימים.

4.    הפעלה: ילדים בכל הגילאים הם מלאי אנרגיות, וחשוב שתהיה להם הפעלה שתאפשר להם להוציא אותם מחד וליהנות מנגד. כיום יש מגוון מפעילים לימי הולדת שיוכלו לבדר את ילדיכם במהלך כל החגיגה ולהפוך את המסיבה לבלתי נשכחת. מפעילים לימי הולדת יתאימו את ההפעלה לגילאים של האורחים הקטנים במסיבה שלכם וידאגו שלא יהיה רגע דל בחגיגה. כדי שהמסיבה תהיה מהנה מאין כמוה, פנו למפעילה ליום הולדת בזול. עם המפעילים של חברת פונטש בננה שמבדרת ילדים בכל הגילאים, החגיגה של ילדכם תהיה מיוחדת כמו שמגיע לו. איתנו תוכלו לתכנן את יום ההולדת של ילדיכם בדיוק לפי הרצונות וגם הגיל שלו וליהנות במסיבה מהנה במיוחד.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה