שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> משפחה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפחה כללי
 

יום הולדת לילדה


rina
 
 

בין אם הילדה שלכם היא הראשונה או ה-10, הילדה, לנצח תשאר הילדה הקטנה שלכם. היא תמיד תיהיה הנסיכה של הבית ולא משנה כמה גדולה היא כבר. בעתיד היא בטח תתעצבן עליכם ותרצה קצת עצמאות וקצת אוויר לנשימה, אבל מבחינתינו, ההורים, קשה מאד להרפות ולהבין שהיא כבר לא הנסיכה הקטנה שלנו.
לפני שאנחנו חושבים על מה יהיה בעוד מספר לא קטן של שנים, ולפני שאנחנו בכלל אפילו חוגגים לה בת מצווה, אנחנו נצטרך להתמודד עם ימי הולדת, מסיבות, קפריזות, חברות וכל מה שרק תעלו על הדעת- של הנסיכה הקטנה.

אז הורים יקרים לפני שאני מתחילה אני חייבת להזהיר- אל תתנו לילדה המקסימה, החמודה והקטנה שלכם להוציא ממכם כל מה שהיא רוצה! אם בגיל קטן אתם לא תעמידו לה מידי פעם "לא" בדרך, בהמשך יהיה אף קשה יותר להתמודד איתה ועם בקשותיה. מובן שאתם תרצו לעשות אותה מאושרת ולתת לה את הטוב ביותר, אבל אל תחשבו שרק על ידי נתינת כל בקשה וקפריזה שלה זה יקרה. ההפך- היא תדע להעריך עוד יותר כשהיא תקבל את הדברים הטובים ביותר, כאשר מידי פעם נאמר לה "לא" ו"אסור".

ומה עושים כשמגיע יום ההולדת של הנסיכה?

אז קודם כל תשבו ותחשבו כמה אנשים יהיו לכם. אם זה היה תלוי בה היא היתה מזמינה את כל הגן, אבל אתם כהורים יכולים לשמוע את מה שהיא רוצה ולקבל את ההחלטה שלכם- על פי שיקולים שלכם- כסף ומיקום למשל. שני נושאים אלו חשובים מאד להמשך תיכנון יום ההולדת.

אני אישית מציעה להזמין מפעילים ליום הולדתעל מנת לתת לילדים משהו קצת שונה, לא הורים ולא גננת- מאפשר להם להשתחרר ולהנות בלי סוף. בנוסף זה יקנה לכם קצת מנוחה ביום ההולדת וכמובן בזמן ההכנה אליו.

כאשר אתם תבינו מה בדיוק הילדה מצפה למצוא ביום ההולדת שלה, ומשום שאתם מכירים אותה הכי טוב- תתנו את כל המידע הזה למפעיל שאתם מזמינים. יש אופציות רבות להפעלות יום הולדת לילדים. מסיבות לבנות בלבד, מסיבות מעורבות וכו'. שוב אני מזכירה, תתחשבו בתקציב שעומד לרשותכם. יש הפעלות שמתאימות לכל כיס, מספקות כיף ושמחה לילדים וגם ערכים נוספים.

אם דברתי על הילדה הקטנה כמו על נסיכה לאורך כל המאמר, אז אני חושבת שמין הראוי לחשוב לערוך לקטנה מסיבת יום הולדת של נסיכות. אני לא יכולה לתאר לכם את ההנאה והשמחה של הבנות. יום הולדת שכולו ורוד, שמלות ובנות בלבד. וואו!

אז הורים יקרים, הבת שלכם זה הדבר הכי יקר בחיים שלכם, אבל תזכרו תמיד שאתם ההורים ושלא תוליך אתכם שולל עוד בהיותה בת 3. היא תהנה מכל יום הולדת שתארגנו לה, ולא פחות חשוב שגם אתם תהנו!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה