שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7584
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> משפחה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפחה כללי
 

ימי גיבוש לעובדים עם אטרקציות


טולי

טולי

 
 
יש אירועים ויש אירועים

איך היום עושים רושם באירוע? בבטחון מלא זו אחת הנקודות הקריטיות שכל אחד המארגן אירוע חושב עליה בטרם תכנון המסיבה שלו. לתהייה זו אין מענה חד משמעי, עם זאת בתקופה זו לא חסרות דרכים המאפשרות להרים את האירוע שלך ולשדרגו למיוחד וליותר מכל ערב או אירוע שיגרתי. רוצים מסיבה שכולם יזכרו? עברו אל העמוד הבא.

איך הכי פשוט לעשות רושם באירועים?

יש מספר אמצעים ושיטות שיהפכו את הטקס שלך לנפלא, אך ראשית כדאי לחשוב אילו דברים הכי חשובים עבורך במסגרת התקציב המיועד לחגיגה, האם הדבר החשוב ביותר זה איכות האוכל שיוגש או הדיג'י? על אילו דברים או אלמנטים אתה וכל המשפחה תסכימו אולי לוותר במידת הצורך?

מעבר לכל הדברים השיגרתיים שהתרגלנו לראות בכל ארוע, יש מאות רעיונות יצירתיים שנכנסו בשנים האחרונות ופוגשים אותם יותר ויותר. לדוגמה, תפריט אקזוטי, מתנפחים ומגוון רעיונות נוספים. אולם בלי קשר לשילוב שתעשה חשוב שלא תשכח שמעל הכל יש עוד הרבה אנשים אחרים, מסיבה זו בדיוק הכי חשוב שתנסה לכוון למכנה המשותף הגדול.

פעילויות גיבוש - חשוב ביותר

מעבר להחלטה על המתחם, שללא ספק היא מרכזית, צריך לחשוב גם על איכות האוכל באירוע. אף אם מדובר בחתונה גדולה אם גם אם רק ביום הולדת שבע לילד, נושאים אלה הם סופר חשובים ולכן, רצוי מאוד להקדיש להם מחשבה.

התפריט הוא העיקר של השמחה וברוב המקרים הנושא שהכי חשוב לרוב המוזמנים. לפני שאתה בוחר את האוכל מומלץ שתחשוב מי הם רוב האנשים. ילדים או לחילופין בוגרים? הרי לא לכל אחד כדאי לבחור אותם תפריטים ולא כל מנה ראשונה שמגישים בבר מצווה תתאים לארוע עסקי.

המוזיקה באירוע היא בלי ספק מרכזית, היא תשפיע ותקבע אם המאורע יהיה משעמם או שיהיה מיוחד וכיפי. בסיום האירוע אם המכובדים יוצאים עייפים ועם פנים מחייכות אז הדיג'י עשה עבודה מעולה. נקודה נוספת היא בחירת הפליי ליסט, יש אנשים שפשוט משאירים ללהקה להחליט לגבי רשימת השירים לאירוע, אבל אם נושא זה משמעותי לך כדאי מאוד שתכווין בדיוק למה שחשוב לך.

בכל מקרה, אם עדיין ישנן מחשבות אחדות בנוגע לתכנון האירוע ואתה ממש רוצה מידע אודות חידושים, מומלץ מאוד שתתיעץ עם משפחה או תבדוק באתר שלנו ותחשוב לעומק על דברים יחודיים שעושים בארוע וזאת ע"מ שתיהיה מבסוט מהבחירות שלך.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה