שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2408
מאמרים: 7393
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> משפחה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפחה כללי
 

יש לכם חשד לבגידה? כך תנהגו


shay shab

shay shab

 
 

ברוב המקרים בגידה בין בני זוג נשואים תוביל לגירושין, היום כבר פחות ופחות נוטים לטיפולים זוגיים או התגברות על בגידה, ולכן מדובר בנושא שחשוב לגלות את כל האמת עליו בכדי להבין מה עליכם לעשות הלאה ולקבל החלטות לגבי ההמשך, ובכדי לגלות את האמת לאמיתה, ולקבל מידע שגם תוכלו להשתמש בו במסגרת הליך גירושין ובבית המשפט אם תהיו זקוקים לכך, עליכם לשכור את שירותיו של חוקר פרטי מקצועי.

מתי לפנות לחוקר פרטי?

אם אתם חוששים או חושדים כי בן או בת הזוג בוגדים בכם, הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות הוא לפנות כמה שיותר מוקדם אל חוקר פרטי בגידות, ולא לשתף או בן או בת הזוג בחשדות שלכם. חוקר פרטי יוכל לגלות את המידע הטוב ביותר אם הצד הבוגד לא יודע שחושדים בו, כי כך הוא פחות יתאמץ להסתיר את המעשים שלו. לכן, למרות הקושי והסבלנות הרבה שאתם צריכים לסגל לעצמכם, גם אם נראה כי אתם עומדים להתפוצץ המשיכו בשגרת החיים שלכם ותנו לחוקר הפרטי לבצע את עבודת החקירה, ועד שתקבלו את הממצאים המלאים – אל תאמרו מילה.

מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים חוקר פרטי?

לפני שאתם בוחרים בחוקר הראשון שאתם מוצאים בגוגל, שימו לב לבדוק אותו היטב. בכדי שהחקירה תתבצע בצורה חוקית ובאופן שתוכלו להשתמש בממצאי החקירה בבית המשפט במידת הצורך, אתם חייבים לוודא כי החוקר הפרטי עובד ברישיון בתוקף (הוא חייב לחדש אותו מידי שנה) ועל פי החוק. בדקו היטב את החוקר לפני הבחירה, שכן מספיקה עבירה קטנה בעת איסוף הראיות (כמו האזנת סתר ללא צו) בכדי לפסול את כל הראיות שהושגו בבית המשפט, דבר שישפיע לרעה על הסכם הגירושין שלכם ועל ההליך המשפטי כולו.

סבלנות, וכמה שיותר ממנה

נכון, מדובר בעניין קשה מאוד וכל בן או בת זוג אשר חושדים בבגידה רוצים לדעת את האמת מוקדם ככל האפשר, אבל לפעמים זה לוקח זמן. לא תמיד בלילה הראשון של החקירה החוקר יוכל לקבל ממצאים, ולעיתים יכולים לעבור ימים ושבועות עד שתקבלו ראיות חותכות. לכן, אם אתם רוצים לקבל ממצאים חותכים, בטוחים ומהימנים, היאזרו בסבלנות ותנו לחוקר לבצע את העבודה לשמה שכרתם אותו.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה