שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> משפחה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפחה כללי
 

כללי מפתח לאירוח - פלטת גבינות, כריכים טעימים ועוד


emma lion

הבלוג של אמה

 
 

 

 כללי מפתח לאירוח.

כול אדם שארח בחייו לבטח יסכים שזוהי כלל לא משימה פשוטה. היציאה לקניות, ההכנות והניקיונות מעיקים לאו רק כספית, אלא אף מנטאלית. בפוסט הזה אכתוב על מספר שיטות ואמצעים שיעזרו גם למארחים עסוקים וטרודים להנות ביום הזה ולאו להרגיש שזוהי צרה.

המלצה מהותית שמומלץ ליישם היא לתהות תמיד איך ניתן להפוך את החיים לפשוטים יותר, בייחוד ברבדים הקשים, לדוג' בנק' שחושבים על המזון. אף בעסקים- ככיבוד ללקוחות, או לעובדי החברה ואפילו בביתכם כשיצא לכם לארח קרובים.

כריך בריא

הצדיקו אותי שסוגיית המזון רלוונטי לכולם -לעובד הפשוט ביותר, למנהל הבכיר ובנוסף אף לאורחים באירוע. על כן אפציר בכם להיעזר באפשרויות קיטרינג שונות. ככה ניתן למצוא פיתרון למגוון מאורעות.

במידה ואתם דירקטורים שהרווחה חשובה להם ישנן מספר אפשרויות מעולות לחשוב עליהן, לדוגמה הכנסת מכשירי מזון שמאפשרות רכישת דברים כמו סנדויץ ביצה, מעדני חלב, וגם שתייה קרה. באופן הזה ביום ובלילה האורחים יכולים למצוא במהירות פתרון בריאותי ואיכותי לרעב שתוקף.

במידה ואתם מעוניינים בפיתרון הרבה יותר מהודר, לדוגמא לאירוע עסקי, ישנה היכולת לשכירת שרות קיטרינג איכותיים וכמובן גם סלסלת פירות. וישנן עוד דרכים שיוכלו להסב הכול לפשוט בהרבה.

מתאבנים בריאים, כמו שכבר הבנתם, יכולים לשמש 1 מתוך ברירות רבות, בין אם זהו ארוע מצומצם או עסקי. אך נושא האוכל הוא ממש לאו הדבר היחיד שאפשר לפשט. אני ממליץ, שהיה ותוכלו, תערכו מראש לקנות מצרכים ולמרק המתחם וכן הלאה. דברים אלה יעזרו מאוד לעובד האחראי באופן ודאי גם למארח בביתו. כדאי לזכור שהתכנון המקדים קריטי למדי.

באופן ברור ישנם אינספור יתרונות בהזמנת שירותי שף. הם מעולים לאירוח בייתי וב Out door, לדוגמה בטיולים - תיור בדרום, ובחרמון ובלי ספק, אף במשרדים - לעובדים ולאורחים. אם אתם מעוניינים במידע נוסף בכל הנוגע לאירוח וקייטרינג לחצו ועברו ל-http://www.taim.co.il/פלטת-גבינות ואל תשכחו שאע''ג שהשירותים הללו הם הוצאה, הם בשורה התחתונה חוסכים טרדות לאחראי. כולי ציפייה שתרמתי לכם, בתיאבון.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה