שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7616
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> משפחה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפחה כללי
 

כנריות לבר מצווה ובת מצווה


לולה
 
 

 

 איך נמדד אירוע טוב?

איך היום משאירים רושם באירועים? זאת מעל כל ספק אחת ההתלבטויות החשובות ביותר שכל אחד מחפש מידע לגביה בזמן תכנון האירוע הגורלי שלו. לשאלה זו אין תשובה חד משמעית, אבל כיום יש מגוון דרכים יצירתיות שניתן לבחור בשביל למתג את הערב המיוחד ולשדרגו לנפלא וליותר מעוד ארוע רגיל. רוצים אירוע שכולם יזכרו? עברו לאתר.

באילו דרכים הכי פשוט לעשות רושם באירועים?

יש הרבה דברים שבאמצעותם ניתן להפוך את האירוע שלכם לאחד במינו, אך תחילה מומלץ מאוד לחשוב מה הם הדברים שיותר חשובים לך במסגרת כל התקציב המיועד למסיבה, האם מדובר במשהו כמו המתאבנים או רק השירות? על אילו דברים או אלמנטים אתה וכלתך תסכימו אולי לוותר אם מחירם יחרוג מהתקציב?

מעבר לכל הדברים הבנאליים שהתרגלנו לראות בכמעט כל ארוע, יש המון חידושים מרעננים שנכנסו בתקפה באחרונה והופכים לשכיחים יותר ויותר. לדוגמא, מפלי שוקלד, מתנפחים ועוד אטרקציות מטריפות. אבל בכל שילוב שתבחר חשוב מאוד שלא תשכח שבנוסף אליך האירוע הוא לא רק שלך, לכן הכרחי שתנסה לקלוע למכנה המשותף הרחב.

השכרת הגברה

נוסף על בחירת מתחם הארוע, שבלי ספק היא קריטית, חשוב לשים דגש על איכות האוכל בהילולה. בין אם מדובר בחינה או בכלל באירוע עיסקי , חלקים אלו הם משמעותיים ביותר ועל כן, אף רצוי מאוד לחשוב עליהם ביסודיות.

התפריט שיוגש באירוע מהווה את העיקר של האירוע וברוב המקרים זה החלק הכי מהותי לרוב המוזמנים. כשתבחר את כל המנות שיוגשו אף רצוי מאוד שתחשוב מי הם רוב האנשים. נוער וילדים או בוגרים? ללא ספק לא לכולם כדאי לתת את אותו תפריט ובהתאמה לא כל מנה עיקרית שמגישים בבת מצווה תתאים לאירוע עסקי.

המוסיקה בארוע היא מעבר לכל ספק מרכזית, הרי היא תשפיע ותכריע אם הארוע יהיה רק עוד אירוע או שיהיה מרגש וכיפי. בסיום האירוע אם רוב הצערים מסיימים מזיעים וללא נעלים כנראה שהדי ג'י עשה עבודה מעולה. נק' נוספת היא רשימת השירים לארוע, יש אנשים שפשוט נותנים לדיג'י שלהם לבחור את השירים שינוגנו באירוע, אולם אם זה חשוב עבורך מוטב שתשים דגש על מה לסגנון שאתה מחפש.

בכל מצב, אם עדיין ישנן מחשבות אחדות לגבי הפקת האירוע או שאתה צריך חומר מקיף יותר, מומלץ בחום שתבדוק עם לקוחות או תחפש באינטרנט ותחשוב עם עצמך על אטרקציות שאתה אוהב שחויית בארוע של חברים וזאת בשביל שתיהיה מסופק מהחלטותיך. 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה