שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> משפחה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפחה כללי
 

לא נעים אבל צריך לעתים לכתוב מודעות אבל


לולה
 
 

 

 סבתא אהובה הלכה לעולמה?

איש אינו באמת רוצה לדמיין את העניין או להתעסק עם זה, אך בכל זאת המוות מהווה חלק מחיינו ומתישהו תחפשו מס' שירותי אבל. אחד מהשירותים הללו בו תשתמשו בצורה מידית הן מודעות האבלים. ברגע האמת בכלל לא קל לטפל בכל העניינים, לכן כתבנו בטקסט הזה את המידע החשוב בדבר הדפסת מודעות אבל שיסייע לכם לגלות עם מה תצטרכו כנראה להתמודד.

כל מה שצריך לדעת על מודעות אבל

הודעות האבל נמצאות בחיינו כל הזמן ברחובות השכונה, בחדרי מדרגות ועל כל לוח מודעות בשכונה. באמצעות מודעות האבל החברים והשכנים יכולים לגלות על הפטירה, לראות את זמני ההלוויה והכי חשוב - לבוא לביקור ניחומים.

מאוד חשוב

אבלים שמדפיסים כרזות אבל, כותבים עליהן שעת הלוויה, בית הקברות שנבחר, שם הנפטר ובני המשפחה האבלים וכמובן מילים אחרונות. התכלית של המודעה היא לא רק להציג מידע על תאריך ושעת ההלוויה, אלא גם להביע מעט כבוד לאדם האהוב. יש כיום מספר של ניסוחים רישמיים למודעות האבל שניתן לבחור מהם בהתאם לנסיבות המוות. למתעניינים, הקליקו כאן.

הדפסת מודעות - חשוב לבדוק במי אתם בוחרים

כאשר אנחנו בוחרים מודעות, אנחנו מזמינים דבר חשוב ביותר, לפיכך יש צורך לדבר עם בעל המקצוע המתאים ביותר. אם רוצים להנות ממודעות טובות עליכם לבדוק מספר פרטים - האם מדפיס מודעות האבל עושה משלוחי מודעות אבל לאזור המבוקש? האם השמות שנמסרו הם מדויקים ונכונים? האם המודעות שלכם יהיו מוכנות בזמן שקבעתם?

כדאי לזכור כי קיימים מקומות המאפשרים לכם להכין ולהפיץ את המודעות בכל שעה, אז אם התרחש האובדן באמצע הלילה, לא צריך לדאוג. דבר נוסף שכדאי לדעת, יש מקומות שמספקים שירות של הדבקת מודעות, דבר שבהחלט עשוי לחסוך לכם את הזמן והטרחה.

אנחנו מאמינים שהמידע הזה יוכל לסייע לכם לצלוח את המשימה הקשה והחלק הכי חשוב - אנו משתתפים בצערכם.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה