שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2557
מאמרים: 7609
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> משפחה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפחה כללי
 

לבחור תקליטן חתונות ואירועים אחרים


שרית געש

שרית

 
 
איך נמדד אירוע טוב?

אז איך יוצרים רושם חיובי בחתונה או בבר מצווה? ללא שמץ של ספק זו אחת מהסוגיות המרכזיות ביותר שכל אחד המארגן אירוע מתייעץ עם אחרים לגביה בזמן תכנון הארוע המשמעותי שלו. לשאלה הזאת אין תשובה חד משמעית, אך בעת הזו לא חסרות דרכים שבאמצעותן ניתן למתג את האירוע ולהפוך אותו לטוב ביותר וליותר מסתם ערב או מסיבה שיגרתית . למגוון אטרקציות, קראו בהרחבה כאן.

אז איך אפשר לעשות רושם בארוע שלך?

ישנם הרבה כלים ושיטות שיכולים להפוך את הטקס שלך לייחודי, אם זאת מומלץ לחשוב אילו דברים הכי מרכזיים לך במסגרת כל הכסף המיועד לאירוע, האם הכי חשוב לך זה האוכל או רק השירות? על מה אתה והמשפחה תסכימו אולי לוותר במידת הצורך?

מעבר לדברים היום יומיים שתמיד יש בחתונות קטנות, יש המון רעיונות מעניינים שנכנסו בימים אלו וצוברים תאוצה רבה. לדוגמא, דוכני אוכל מיוחדים, בריכות ועוד ועוד... אולם בלי קשר לשילוב שתעשה סופר חשוב שלא תשכח שקודם כל יש עוד אנשים אחרים, לפיכך הכרחי מאוד שתקלע למכנה המשותף הרחב ביותר.

תקליטן חתונות

נוסף להחלטה על מיקום הארוע, שבלי כל צל של ספק היא קריטית, מומלץ לחשוב בנוסף על יחודיות המתאבנים במשתה. גם אם מדובר בחינה או גם אם זה רק באירוע עיסקי , רכיבים אלו הם חשובים ביותר ולפיכך, מומלץ להתמקד בהם.

האוכל הוא המרכז של החגיגה ובמרבית המקרים זה התחום שהכי מהוותי למוזמנים. במועד בחירת המנות מומלץ לחשוב מי הם רוב האורחים. נערים או בוגרים? הרי לא לכולם נכון להגיש אותן המנות ויתרה מזאת לא כל מנה עיקרית שמגישים ביום הולדת תתאים לארוע יוקרתי.

המוסיקה באירוע היא מעבר לכל ספק נושא מרכזי, הרי היא תשפיע ותכריע אם הארוע יהיה "עוד אירוע" או שיהיה כיפי. בסוף הארוע אם כלל האורחים יוצאים מזיעים מאוד ומזמרים כנראה שהתקליטן שיחק אותה בגדול. נק' נוספת היא מוזיקת הרקע באירוע, ישנם אנשים שפשוט מניחים ללהקה לבחור את השירים ליום המיוחד, אולם אם נושא זה משמעותי עבורך מומלץ שתכווין למה שבאמת חשוב לך.

בסופו של יום, אם יש לך עדיין מחשבות נוספות בקשר לתכנון הארוע ואתה ממש רוצה חומר על אפשרויות נפוצות, מומלץ בחום שתתיעץ עם האישה או לחילופין תחפש באינטרנט ותחשוב לעומק עם עצמך על דברים נחמדים שראית באירוע או חתונה וזה בכדי שתיהיה מרוצה מהבחירות שתקבל.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה