שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2569
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> משפחה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפחה כללי
 

לרכוש חבילת תקשורת עבור הילדים


טליה פלד-נתנאל

 
 

כל הורה מכיר את השלב הזה שבו הבן או הבת מבקשים שירכשו עבורם מכשיר סלולארי. לעיתים, היוזמה לרכישה היא משותפת ומגיעה משני הצדדים. כי בואו נודה על האמת, בעולם של היום, אנחנו רוצים לדעת איפה הילדים שלנו, לא פחות ממה שהם מעוניינים לדווח לנו. כמובן שאם רוכשים עבורם מכשיר סלולארי אי אפשר שלא לרכוש גם חבילת תקשורת, ובאותה הזדמנות אולי גם לברר אם אפשר להשיג איזו עסקה טובה, רצוי גם בשביל שאר המשפחה.

להימנע מחובות לספקים קודמים

היה והחלטתם לעבור משפחתית לספק תקשורת סלולארי אחר, מומלץ מאוד להימנע ממצב בו נשארו חובות קודמים מצידכם לספק שכרגע נטשתם. חובות יכולים להיווצר כתוצאה מתשלום על מכשירים סלולאריים או אפילו על שירות שלא סיימתם לשלם עבורו. ההימנעות הזו פשוט תבטיח לכם מעבר חד וחלק לזרועותיו של הספק החדש.

רגע לפני שאתם קופצים לזרועות הללו כדאי שתבדקו כמה דברים. החשובה שבהם - תקופת ההתחייבות שעומדת בפניכם. אם אתם עתידים לרכוש חבילת תקשורת חדשה, בידקו בראש ובראשונה אם לא מדובר ב"חתונה קתולית" שאתם עתידים ברבות הימים להתחרט עליה, ואם יש להתחייבות שלפניכם נקודת יציאה, וכמה זו עלולה לעלות לכם, אם בכלל.

לא מעט ספקים סלולאריים גם מציפים את המצטרפים החדשים שלהם בשלל מתנות. אלו יכולות לבוא לידי ביטוי בשירותי מוזיקה בחינם, חבילות גלישה מורחבות או זיכויים כספיים אותם תוכלו לממש בחנויות הספק ועוד. צאו מנקודת ההנחה שכל הטבה כזו תיצור מחוייבות מצידכם וודאו שבדקתם מהי, והאם תוכלו או תרצו לקחת אותה על עצמכם.

לברר את איכות השירות

גם אם החלטתם לעבור ספק בשל המחיר הנמוך שהוצע לכם, עדיין מומלץ שהמחיר לא יהיה הסיבה היחידה למעבר. בידקו היטב את חבילת התקשורת המוצעת לכם. וודאו את כמות המגה שאתם עתידים לקבל במסגרתה, ואת המחיר. וודאו שהחבילה כוללת הודעות טקסט, ובררו מהו היקף השיחות שנכלל בה ומחירן.

חשוב כמובן מאוד לבדוק את איכות השירות שבחרתם להצטרף אליו. כדי שזה יקרה, כדאי לאתר לקוחות אחרים של החברה אליה אתם שוקלים להצטרף מבין חבריכם או בני המשפחה, ולבדוק איתם מה דעתם על איכות השירות שקיבלו, והאם היו שבעי רצון ממנו. כמובן שתשאפו להתחבר אל שירות שמחירו מתאים לכם, ועדיף זול ככל האפשר, אלא שלא רצוי שתבלו את זמנכם במרדף אחר שירות לקוחות או נציגי החברה על מנת לטפל בתקלות השונות שיצוצו.

להתייחס למוניטין החברה

בשנים האחרונות התפרסמו בכלי התקשורת יותר מדי מקרים שתיארו מצבים בהם צרכנים הולכו שולל על ידי החברות השונות. מאידך, לא מומלץ לשפוך את התינוק עם המים, ולהחליט שגם אתם עתידים לרמות. אלא יותר נכון פשוט לבדוק כל מקרה לגופו, וכל הצעה שקיבלתם.

בנוסף, וודאו מול חברים ומכרים מה המחיר המקובל שהם משלמים, וכך תדעו עם אכן ההצעה שהונחה לפניכם היא אכן הצעה טובה, או לא.

החלטנו לסייע לכם ולבצע השוואה באופן מוחשי על ידי בדיקתה של אחת ההצעות מצידה של חברת התקשורת פלאפון. מדובר באחת החברות הותיקות בשוק התקשורת בארץ, שלרשותה תשתית רחבה במיוחד. אז הנה הבדיקה שלנו לגבי חברת פלאפון הצטרפות לחבילת התקשורת שלה, וקצת חומר למחשבה עבורכם.

הצעת חברת פלאפון

בהצעה של חברת פלאפון מוצעות מספר חבילות תקשורת שונות. בחבילת הבסיס המיועדת ללקוחות חדשים מוצעות שיחות והודעות ללא הגבלה. נפח הגלישה המוצע הוא של 80 ג'יגה ומחירו 34.90 ש"ח למנוי לחודש. אלא שאם אכן תחליטו להוסיף עוד מנויים לחבילה תצליחו להוזיל אותה מאוד, והיא תעלה לכם 29.90 ש"ח למנוי כאשר מדובר בשני מנויים. רכישתו של כרטיס סים הנדרשת לכם לשם ניוד המספר תעלה 9.90 ש"ח, אלא שאם תצטרפו לשירות דרך האתר תוכלו לקבל את הסים באמצעות שליח עד הבית, וללא עלות נוספת.

כמו-כן תזכו לבונוס של 100 ג'יגה במהלך שלושת חודשי השירות הראשונים לאחר הצטרפותכם. כך שבסך הכל תקבלו 180 ג'יגה לגלישה. במידה ואתם חוששים מה יקרה כשיסתיימו שלושת החודשים הראשונים, ואיך תסתדרו בלי כל הטוב הזה, יש לנו הצעה נוספת בשבילכם.

ההצעה השניה בתור היא של חבילה בת 100 ג'יגה. גם כאן תקבלו את אותו הבונוס של 100 ג'יגה בחינם. העלויות כאן מעט שונות כאשר המנוי הראשון הוא בסכום של 44.90 ש"ח, אבל שוב הוספת מנוי נוסף תוריד את המחיר לסכום של 39.90 ש"ח למנוי, מנוי שלישי שיצטרף לחבילה יוזיל את העלויות והמחיר ירד ל- 34.90 ש"ח למנוי.

פלאפון גם  מאפשרת לכם להבטיח את עצמכם, כך שתשארו עם אותו המחיר למשך תקופה ארוכה של חמש שנים. ניתן לעשות זאת על ידי הצטרפות לחבילת גלישה בנפח של 100 ג'יגה שתאפשר לכם גלישה ללא הגבלה באפליקציות המובילות, כמו יוטיוב. קבלת שירותי פלאפון קלאוד ופלאפון סייבר שיגנו על המידע האישי שלכם.

 

 

 

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה