שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> משפחה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפחה כללי
 

מה חשוב לבדוק לקראת הזמנת ערב שירה בציבור שאלות נפוצות


aviisraeli
 
 

לקראת הפקת אירוע עליכם לקבל החלטות ולתאם את הגעת הספקים ונותני השירות, ככל שתקבלו את ההחלטות מוקדם יותר כך תוכלו לצמצם את העומס והמתח לקראת יום האירוע. בכדי לסייע לכם להרכיב נכונה ערב שירה בציבור אספנו מספר שאלות ודגשים שימושיים להפקת נכונה ומסודרת של אירועים.

השלב הראשון – מהו תאריך האירוע המבוקש?

כבר בשלב מוקדם עליכם לקבוע את תאריך האירוע ולדבוק בו, הקדימו לעדכן את האורחים ואת נותני השירות בתאריך אותו קבעתם. כדאי להקפיד לבחור תאריך מתאים לאירוע בצורה מחושבת, שינויים עתידיים בתאריך האירוע עלולים לשבש את הדברים וליצור בלבול בקרב האורחים. מיד לאחר שקבעתם את תאריך האירוע כדאי יהיה לפנות לתיאום ערב השירה בציבור, יחד עם התאריך המבוקש יש להעביר אל המפעיל גם פרטים כמו מקום האירוע, מספר המשתתפים המשוער, גילאי המשתתפים, אופי האירוע והעדפות אישיות.

השלב השני – אלו סוגים של ערבי שירה בציבור ניתן לארגן?

את ערב השירה שלכם תוכלו להרכיב תוך שימוש בשירים מגוונים, תהיה אפשרות להרכבת רשימת שירים לקהל צעיר, רשימת שירי ארץ ישראל, רשימה של שירים ישנים וכן הלאה. כל שיש לעשות הוא לציין מהו סגנון השירה המועדף עליכם ועל המשתתפים. הערב ילווה כמובן גם במוזיקה וציוד טכני מתאים, ההפעלה כוללת גם הנחיה מקצועית לאירוע, קטעי קישור ובמידת הצורך גם הקרנה של מצגות.

השלב השלישי – כיצד לבחור נכונה את מפעיל האירוע?

הפעלות שירה בציבור זוכות לאחרונה לפופולריות רבה, הקהל הישראלי מאוד אוהב מוזיקה ושירה. את האירוע תוכלו לתאם בביתכם, בפארק, במקום העבודה, במסעדה ועוד. את מפעיל האירוע המתאים לכם ביותר תבחרו תוך התייחסות להמלצות של לקוחות קודמים, התרשמות אישית ובחינת תמונות וסרטונים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה