שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> משפחה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפחה כללי
 

מוצרי תינוקות טובים ואיכותיים


דניאל דגן

דניאל דגן

 
 
למדתי להיות הורה

צל על כתפיי שסחבתי עמי כשחיכיתי להיות אמא היה איך אפשר להגן על האדם הקטן שמתפתח בקצב מהיר, איך אפשר לדוגמא להיות בחוץ ולנסוע איתו ברכב ללא התקף לב?

לאחר שקיעה במחשבה וקריאת רוב המידע במרשתת הבנתי פתאום מה עליי לעשות - עליי לבצע קניית מוצרי תינוקות באופן שקול. ככה אני אצליח להכין עצמי להיות אמא לביאה כמו באגדות.

בייבי לאב - מוצרי תינוקות

נכון, שוק אביזרי התינוקות מלא בהמון מותגים של משחקים ואביזרים כאלה ואחרים, שללא ספק מנסים להיות הראשונים בתחומם. על אף שמרביתם מלווים באישור תקן המעיד על חוזק ואיכות, אנו כהורים צריכים להכיר היטב את הנהלים מעבר למידע בדף ההוראות.

אחת הדוגמאות הינה הפעם בה אנו מנסים בכיליון עיניים מוצר חדיש עליו שמענו אינספור הילולים מבעלי ניסיון מרוצים. אך לצערנו, אנו מתוודעים לכך שכשם שלא כולם חולקים באותו טעם אופנתי, כך לא כל עולל נהנה לחוות את אותה ההנאה מהמוצר אותו כה היללו לפנינו. ומפאת זאת אני חוזרת ואומרת לכם, זוגות הורים טריים, לדסקס היטב על המוצרים עוד לפני הקנייה עליה אתם מתכננים.

אז כיצד קונים אביזרי תינוקות כמו שצריך?

כלל מהותי שראוי לזכור הוא כלל שלפיו יש לבצע הפרדה לגמרי ברורה בין אותם המוצרים שאפשר לקנות במהלך הריון, לבין אביזרים שאותם כדאי להתאים במדויק אל נתוניו של הקטנטון ובעקבות זה עדיף להמתין קצת עם ההחלטה להשקיע בהם.

בין האביזרים השונים שאותם ניתן לקנות לפני הלידה ניתן להזכיר: מנשאי גב לתינוק, עריסה, כסא נשיאה ועוד. אבל בין כל המוצרים איתם כדאי לחכות ניתן למנות: כסא בטיחות למכונית ובוסטר.

מדוע ראוי להמתין עם הדחף לקנות את המוצרים האלו?

הסיבה העיקרית שבגללה אני מבקשת מכם לחכות הינה סיבת ההתאמה האישית לכל פעוט. פעמים רבות מאוד, אנחנו נגלה כי על אף העובדה שאומרים על רכש כלשהו שהוא נועד לגיל לידה ועד לגיל שנתיים, בפועל הוא אינו כ"כ מתאים. ככה לדוגמא - מדי פעם בפעם נקנה חולצה לפי מידה ידועה, אך אז לצערנו נלמד שהיא בכל זאת לא ממש מתאימה.

צריכים מידע נוסף? קראו עוד באתר ודעו כי אכן קיים ידע לא מבוטל שבהחלט מאוד יעזור לכם, אמא ואבא טריים, להרגיש נינוחים ורגועים לגמרי.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה