שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> משפחה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפחה כללי
 

מילים הן לא רק מילים – ברכה ליום הולדת


גרפונט סער

סער, מנהל שיווק גרפונט

 
 

 

מילים הן לא רק מילים – ברכה ליום הולדת

לא מעט אנשים מעידים על עצמם שהם מעניקים חשיבות גדולה יותר לברכה המצורפת למתנה מאשר למתנה עצמה. מתנה היא הרבה פעמים פריט שנקנה בחנות (רק לעיתים נדירות יהיה זה דבר מה שיצרנו במו ידינו) ואילו הברכה היא מילים אישיות, המיועדות לאותו אדם. ברכה היוצאת מהלב, כזו שניכר כי הושקעו בה מחשבה ורצון, יכולה להיות דבר מרגש מאוד. זו גם הזדמנות לומר לאותו אדם דברים שאינם נאמרים בשאר ימות השנה. לגלות כיצד אנחנו חשים כלפיו ולהודות כי אנחנו שמחים שהוא נולד, שמחים שהוא נמצא בחיינו. היום, כשלכל אחד יש בפייסבוק עשרות (אם לא מאות חברים) המאחלים לו אי אלו איחולים נדושים למדי, בלחיצת כפתור, עלינו להיות מקוריים יותר.

יום הולדת יש רק פעם בשנה. כל אחד מאיתנו נולד ביום אחר בשנה וגם אם אנחנו לא מאמינים גדולה באסטרולוגיה או נומרולוגיה, אין ספק כי ליום בו הגחנו לאוויר ילדים יש השפעה מהותית על האדם שאנחנו. יש ילדי קיץ, חובבי ים מושבעים ששמש בוהקת וטמפרטורות גבוהות משמחות במיוחד ויש ילדי חורף, המוצאים אושר דווקא בגשם ושמים אפורים. בין אם מדובר בילידי יולי-אוגוסט או בכלל במי שבילה את חודשיו הראשונים כתינוק צפון בשלל שמיכות וסוודרים, לכל אדם תכונות שונות. ממש כפי שלא היינו שוקלים לקנות סט תבניות אפייה למי שרגלו מעולם לא דרכה במטבח או נעלי ספורט למי שההליכה הארוכה ביותר שהוא נוהג לעשות היא מהבית לחנייה, כך גם ברכה ליום הולדת אינה יכולה להיות זהה.

יום הולדת - מזל טוב, אושר ועושר

כשאנחנו מתיישבים לכתוב ברכה ליום ההולדת לחבר או קרוב משפחה, הדבר הראשון שקופץ לראשנו הוא "עד מאה ועשרים" ורשימה של תחומים בהם איחולי הצלחה יהיו דבר מבורך. קרוב לודאי שמקבל הברכה ישמח הרבה יותר ככל שיהיה הטון אישי. זה הזמן לאמץ את המחשב ולהיזכר מה הדברים שהוא אוהב, במה הוא מתעסק ואילו חוויות משותפות יש לכם. אולי תרצו להזכיר לו אילו דברים השיג בשנה החולפת וכיצד יוכל להתעלות על כך בשנה הבאה, אילו דברים משמחים קרו לו השנה (סיום הלימודים, לידת ילד או רכישת דירה). ואם כבר השקעתם וחיברתם טקסט אישי, מוטב שתכתבו זאת בכתב ידכם. הרי להקליד, לבחור פונט ולהדפיס - קל הרבה יותר.

ברכה ליום הולדת - הרבה יותר ממתנה

פתק צבעוני יכול להספיק, אבל אם החלטתם להשקיע למה שלא תחשבו על 'צורת הגשה' מעניינת יותר? תוכלו להדפיס תמונה משותפת שלכם ושל חתן או כלת השמחה ולכתוב ברכה באחורי התמונה או שתוכלו לצרף גזירי עיתון לכדי ברכה יצירתית במיוחד. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה