שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2287
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> משפחה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפחה כללי
 

מיניבר ויתרונותיו


שיווק נכון
 
 

מיניבר משמש אותנו להכנת משקאות קרים וחמים באותו רגע שאנחנו רוצים. אין צורך למלא כל פעם מחדש קומקום ולהמתין לקומקום עד שירתח. אין גם צורך להתעסק עם קוביות קרח או מים קרים מהמקרר שהרבה פעמים נגמרים ואז צריך לחכות. מיני בר הוא מכשיר חשמלי טכנולוגי אשר מקבל מים מהברז, מסנן אותם ובעזרת חיישנים וגופי חימום וקירור דואג לשמור על מים קרים וחמים זמינים ברגע הביקוש.

מיניבר כאמור כולל מסננים שתפקידים לסנן ולהוציא את המים מוכנים לשתייה כאשר הם נקיים מחיידקים וכימיקלים לא רצויים. הרבה פעמים מדובר על הוספת פלואוריד למי השתייה שלנו בברז ועל גורמי זיהום כמו שפכים ומי תהום שמזדהמים ומהווים מקור לחיידקים שמחלחלים למי השתייה שלנו בברז. המסננים משתנים מחברה לחברה אבל פועלים באותו עקרון של טיהור המים שנכנסים אליהם.

דגמים מסוימים של מקרר גם מספקים מים קרים דרך פתח בדלת אבל מיניבר מרעיש פחות באותה פעולה וגם הוא מספק בנוסף מים חמים. כלומר במכשיר אחד ניתן לקבל את כל סוגי הטמפ' של המים במקום להשתמש ולהפעיל מקרר וקומקום. כך הכנת משקאות קרים וחמים הופכת להיות פשוטה ונוחה.

ללא ספק רבים הם היתרונות של מיניבר. המעלה הבולטת ביותר היא מים באיכות גבוהה יותר מהמים בברז וזמינות מיידית. העניין חושב ביותר כאשר אנחנו בתקופת הקיץ וצריך לשתות כמות גדולה של מים. במשפחות עם ילדים נגישות גבוה למקור מים איכותי משפיעה לטובה לתדירות שתיית המים ועוזרת למנוע התייבשות. לנשים בהריון שתיית מים חשובה מאוד וכך גם באופן כללי לבריאות העור. כמו כן אין צורך להתעסק יותר בסחיבת בקבוקים וקנייתם שלא תמיד גם אופציה זולה.

 

למידע נוסף ודגמים קיימים צרו קשר עם חברת מי הטבע.

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה