שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7616
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> משפחה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפחה כללי
 

מפיק אירועים מנוסה


mata rotze
 
 
עוד בילדותי פנטזתי על ערב כלולות מלא בהוד והדר. דמיינתי לבוש רומנטי ורציתי מתחם ירוק. בוודאי שחלפו שנים והחלומות שלי הוחלפו בחדשים מספר פעמים, אך לא הייתה מחלוקת שהיום שלי יהיה מיוחד! ודאי, יש מלא זוגות נרגשים שמפנטזים על ארוע מקורי שיפנק את קהל המוזמנים, הכיצד מגשימים מטרה זו? התשובה קלה - פונים למפיק אירועים שאכן מסוגל להגשים מאווים.

מפיק אירועים

נכון, הפקת ארוע הוא תהליך מסורבל שכולל התייחסות להמון רבדים כמו לדוג' שכירת גן ושירותי בר. אולם, אע"פ שהרבה נוטים לחשוב ששכירת מפיק תנפח את המחיר, אין זו המציאות. למען האמת, צוות הפקה מוזיל לנו התרוצצויות עקב העובדה שיש לו חיבור למעניקי השירותים האיכותיים ולכן יודע לבקש הנחות משמעותיות.

לדוגמא כאשר פונים לנציגי אולם במטרה לערוך אצלם בצהלה את החתונה, הרבה פעמים נגלה לצערנו שהסכום שהם רוצים הוא מעל לתקציב. אולם, אם עד עכשיו הורגלנו להתבאס ולהתפשר על מתחם אחר, בסיועו של מפיק הארועים אין טעם להתרצות. למעשה, אפשרי בהחלט שבמידה וצוות ההפקה ידסקס עם העובדים, הם יתפשרו יציעו הצעה זולה ומשתלמת, וזאת הודות לקשרים והגישה שלו.

כל הפרטים אודות הפקה מקצועית

תכנון האירועים כולל את כלל ההיבטים של הפקת המאורע המושקע ביותר, החל ממציאת גן ועד התקליטן. המפיק מתחשב בדרישותיהם של המשפחה ומעבר לכך מפיק בהתאם לוותק שלו. כך אפשר להפיק את הערב מושלם.

הכיצד לבחור אנשי הפקות?

בימינו, אפשר למצוא די הרבה עסקי הפקה. למרות זאת הקושי הינו להשיג מפיקים ומעצבי אירועים שיודעים לעבוד כראוי. ובעקבות כך, בטרם שוכרים מארגן ארועים זה או אחר, כדאי לבחון כמה פרמטרים:

ותק במקצוע - על אף שקיימים מפיקים רבים שהם בעלי ידע מוכח בעיצוב וארגון סוגי ארועים מגוונים לדוגמא חתונות קונספט, חתונות מצומצמות וחגיגות יוקרה, יש גם מפיקים שמתמחים בעיצוב והפקת סוג מסוים. לכן בטרם מחליטים על מארגן מסויים, כדאי לוודא כי הוא מסוגל לארגן מאפס ארועים שונים.

היבט מהותי נוסף הוא מידת מקצועיות - על מנת לקבל יחס מעולה, מומלץ לשכור מפיק ראוי ועקב זאת, מומלץ לדרוש חוו"ד מקליינטים קודמים.

מעוניינים גם לשכור מפיקים? רוצים לדעת הכיצד למצוא את המפיק הנכון? כל הפרטים ב-http://www.amit-designs.co.il/הפקות-אירועים וזכו למענה ראוי.

לסיכומו של עניין

ארגון אירוע הוא ענף השמור לספציאליסטים, שמסוגלים לשוות לזוגות את השירות המושלם. למען האמת, יש מלא מארגני חגיגות, אך כדאי שלא לבחור בעל מקצוע עד שרואים הערכות וטרם רואים תיק דוגמאות של מיני מאורעות מיוחדים. באופן זה תוכלו להבין שהגעתם למפיק מוצלח שמעל כל ספק יעניק לזוגות מאורע מושלם.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה