שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> משפחה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפחה כללי
 

מפל שוקולד מרהיב לאירועים


לולה
 
 

 

 יש לי חלום

כיצד יוצרים רושם בהילולה? ללא עוררין זו אחת מהנקודות הרציניות שכל בן אדם מתחבט בגללה לפני ארגון הארוע המשמעותי. לקושיה זו אין תשובה אחת, עם זאת בזמננו יש הרבה דרכים שאפשר באמצעותן למתג את הערב שלכם ולשדרגו לבלתי נשכח ולא כמו כל אירוע רגיל. מעוניינים לקבל הצעות? המשיכו לאתר.

אז כיצד רצוי לעשות רושם בארוע שלך?

יש לא מעט דרכים שבאמצעותם ניתן להפוך את הארוע שלך לפגז, אולם תחילה כדאי לחשוב מה הם המרכיבים שיותר משמעותיים עבורך במסגרת כל הכסף המיועד לארוע, האם מדובר במשהו כמו יחודיות התפריט או דווקא האפקטים המיוחדים? על אילו אלמנטים תהיה מוכן אולי לוותר במידה והתקציב ייגמר?

מעבר לעניינים הסטנדרטיים שיש תמיד באירועים גדולים, יש מגוון של רעיונות יצירתיים שנכנסו בתקפה באחרונה והופכים לשכיחים מאוד. מה למשל? מנות שף, מתנפחים ועוד אטרקציות מטריפות. עם זאת בלי קשר לאופציה שתבחר חשוב מאוד שתזכור שמעל הכל יש גם מוזמנים, לכן חשוב מאוד שתנסה לקלוע למכנה המשותף הרחב ביותר.

דוכני מזון

מעבר לבחירת מיקום האירוע, שללא כל ספק היא מרכזית, כדאי לחשוב בנוסף על המנות בארוע. בעיקר אם מדובר בברית או גם אם זה רק ביום נישואין , חלקים אלו הם בגדר חובה ואי לזאת, אף רצוי לחשוב עליהם לעומק.

הנושא הקולינרי מהווה את הלב של המאורע המשמח ובדרך כלל זה הדבר הכי מהותי לרוב האנשים. טרם בחירת המנות והקינוחים רצוי מאוד שתחשוב למי הוא מיועד. ילדים קטנים או לחילופין מבוגרים? מה שבטוח שלא לכולם נכון לבחור את אותם תפריטים וכמובן לא כל מנה עיקרית שמגישים בברית תתאים לאירוע יוקרתי.

המוסיקה הנבחרת בהחלט משמעותית, הרי היא תקבע אם הארוע שלך יהיה "עוד אירוע" או שיהיה אקטיבי. בסיום האירוע אם המכובדים יוצאים מזיעים מאוד וחסרי נעלים כנראה שהתקליטן שיחק אותה. אסור להתעלם גם מנושא הפלייליסט, ישנם אנשים שמשאירים לחברת ההגברה לבחור לבד את רשימת השירים לערב, מה שכן אם זה באמת חשוב עבורך כדאי מאוד שתכווין למה לסגנון המבוקש.

לבסוף, אם יש לך תהיות אחדות בנוגע לתכנון הארוע או שאתה רוצה חומר נוסף בנושא אטרקציות, מומלץ מאוד שתתיעץ עם קרובי משפחה או תבדוק באתרים בנושא ותנסה לחשוב על דברים שאתה אוהב, שחווית באירוע של חברים וזאת על מנת שתיהיה מרוצה מבחירותיך.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה