שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> משפחה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפחה כללי
 

מרימיקס – בת מצווה בשנות האלפיים


מיכל ז

מיכל ז

 
 

בת מצווה הוא יומה המיוחד של כל ילדה שבמהלכו היא הופכת לנערה (בהגדרה) ולמעשה מציין יום זה את המעבר מילדות לבגרות עבור כל מי שמגיעה לגיל זה.

עם כל זאת, בת מצווה היתה תמיד "האחות החורגת" של בר המצווה הנחגג בגיל 13 לכל נער מתבגר ברוב פאר והדר, עם ביקור בבית הכנסת, לעיתים עליה לכותל בירושלים וחגיגה באולם אירועים או מסעדה מפוארת.

אך השנים האחרונות ובעיקר אלו של שנות האלפיים ואילך הביאו עימם שינוי תפיסה גם בנושא זה.

ענף האירועים שמחפש חידושים כל העת ומציאת דרכים חדשות לחגיגות ומסיבות שיהיו יותר מרגשות, מפתיעות ומעניינות מאלו של השנה הקודמת, גלש לו אל חגיגות בת המצווה והפך אותן ממאורע די סימלי וחגיגה פרטית בחוג המשפחה והחברים הקרובים בבית, במתנס או באולם קטן, לאירוע של פעם בחיים עבור כל נערה חוגגת.

כיום כל אירוע בת מצווה נערך באולם אירועים מפואר בליווי תקליטן שבני הנוער באותוהיישוב מכירים כפונה אליהם וכפופולארי עם מוסיקה עבורם, לעיתים אף בהופעה קצרה של להקה אורחת הנחשבת פופלארית גם כן ובליווי של רקדניות מייצגים בכניסה לאולם וסביב כלת השמחה ברגע הקראת (או שירת) מכתב תודה לאורחי האירוע.

כל אלו מצטרפים להפקה שמתחילה עוד קודם לכן ולא מביישת הפקה יוקרתית של חברת אופנה כזו או אחרת.

בין האופנות שצברו תאוצה בעשור האחרון ניתן למנות 2 שבולטות יותר מכל השאר:
הפקת קליפ בת מצווה והפקת בוק בת מצווה לכלת השמחה.

לעיתים שתי ההפקות נערכות באותו היום ולעיתים הפקת הקליפ נערכת מספר ימים לפני המאורע עצמו והפקת הבוק ביום המאורע או גם כן ביום או יומיים לפני כן.

קליפ בת מצווה כולל צילום וידאו של החוגגת לבדה או בליווי חברות קרובות בסגנון של קליפ מערוץ האופנה או המוסיקה או אפילו משהו יצירתי יותר עם תסריט מושקע, אביזרים ותלבושות מיוחדות.

הקליפ עצמו יוקרן בעת המנה המרכזית באולם כך שכל האורחים יוכלו לצפות בו להנאתם ולמלא את זמן האכילה בעוד פירגונים לכלת האירוע.

בוק בת מצווה כולל הפקה של צלם מקצועי, מאפרת ומעצב שיער והוא למעשה מזכיר במיקרים רבים בוק דוגמניות לכל דבר הכולל מספר אתרי צילום ומספר סטים של ביגוד אותם לובשת הנערה לאורך יום הצילומים.

הבוק עצמו יוקרן לרוב על המסכים באולם האירועים לאורך כל הערב או מרביתו וימקד את כל תשומת להב בכלת השמה שבו.

כמובן שגם קליפ בת מצווה וגם בוק בת מצווה נועדו להצגה באירוע עצמו, אך הם גם מזכרת מופלאה לגיל מיוחד ולכל חייה של החוגגת והוריה כמזכרת מיוחדת וחד פעמית ליום שמח שכזה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה