שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> משפחה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפחה כללי
 

משלוחי פרחים משמחים אנשים


מעיין זלי

מעיין זלי

 
 

פרחים הינם בעלי איברי רבייה  זכריים או נקביים אשר בעזרתם הם יכולים להתרבות בעזרת תאי רבייה של הפרחים רבייה זיווגית הינה הדרך העיקרית להתרבות אך ישנה דרך נוספת אשר באמצעותה הפרחים מתרבים היא נעשית בעזרת הדבורים או הפרפרים ועוד חרקים נוספים אשר הם שואבים את הצוף מן הפרח מן הצוף אשר הם שאבו הם יוצרים ממנו אבקה אשר אותה הם מפזרים מפרח אחד לאחר וכך להרבה מאוד פרחים בזמן מועט. בדרך כלל ישנם מצבים בהם בשחלה ישנו צופן אשר זהו איבר המוציא צוף ומסביב נמצאים האבקנים  ובמרכז ישנה שחלה אשר תפקידה למשוך אליה את האבקנים אשר מפזרים החרקים.

כיוון שהפרחים מפיצים ריח טוב כך הם מושכים אליהם את המעופפים אשר אילו ירבו אותם אך יש לעומת הפרחים אשר מפיצים ריח טוב ונעים ישנם פרחים אשר מפיצים ריח לא טוב ובכך הם מושכים אליהם זבובים אשר עוזרים להתרבות. לפרחים יש מבנה ייחודי ומיוחד בנוסף לכך יש להם מספר רב של צורות בשביל שתהיה התאמה בין הפרח לבין החרק שמרבה אותו.

על פי מבנה הפרחים נקבע שמם:

*פרחים נכונים – הינם פרחים הכוללים שני צירי סימטריה לפחות.

*פרחים בלתי נכונים -  אילו הם פרחים הכוללים ציר סימטריה אחד בלבד לכן קיימת בעיה בלהרבות פרחים אילו.

*דור עלי כותרת -  אילו הם פרחים בעלי מעגלים העלים מסודרים בצורת עיגול סביב הפרח.*פרחים ציקליים – אילו הם פרחים אשר מעגל העלים בהם אינו שלם, אלא מסודר בצורת ספירלה.

*פרחים א- ציקליים – פרחים אילו הינם בעלי עשרות עלים או רק עלים בודדים.

ניתן לראות כי לפרחים יש עולם משלהם והם כה יפים ומרשימים לכן כל אחד ואחד אוהב לקבל משלוח פרחים, כל אחד בוחר לעשות משלוחי פרחים מידי פעם בהפתעה לאנשים שהוא אוהב או שקרובים אליו הרי אין כמו להפתיע את האוהבים או את החברים אשר הינם קרובים וחשובים לנו יותר מכל הרי משלוח פרחים משמח כל נפש.

ניתן לעשות משלוחי פרחים באירועים שונים כמו: בט"ו באב, ברגע  שמישהו חול הו אפילו מאושפז, יום הולדת, סילבסטר, חגיגה של הצלחה ועוד. כיום בזכות הטכנולוגיה, ניתן אפילו מהבית  לבצע משלוחי פרחים דרך רשת האינטרנט דרך חנויות פרחים שונות ומגוונות שהם מעניקות את האפשרות לביצוע של משלוח פרחים מבלי לצאת מהבית.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה