שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> משפחה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפחה כללי
 

משמורת לטובת הילדים


מעיין זלי

מעיין זלי

 
 

אפשר לנסות ולעשות את הליך הגירושין יותר קל ואפילו יותק קצר ולא כזה נורא לבני הזוג כמובן עד גבול מסוים הרי ברוב המקרים המצב אינו כך. כאשר בני זוג מתגרשים הם רבים ומתווכחים ביניהם לגבי נושאים שונים. הבעיה היא כאשר מחליטים כי רוצים להיפרד ולהתגרש הילדים הם אילו אשר בעיקר נפגעים מכך. היות וגם אם בני הזוג אינם נפרדים אלא רק רבים וצועקים אחד על השני הם מפחידים את ילדיהם בנוסף לכך הילדים דואגים כי הוריהם יצעקו עליהם כל אחד מן ההורים רוצה לקחת אליו את הילד הליך הגירושין יכול להימשך תקופה.

ישנם לפעמים מקרים אשר בהם מחליטים מי ייקח את הילד כמובן שניתן להגיע להחלטה זו והיא לא חייבת להיות לא קשה מידי היות וישנם מקרים רבים אשר בהם לפי העניין של דיני משפחה האם תהיה זו אשר תקבל משמורת על הילד פרט למקרים חריגים אשר בהם האם לא כשירה לגדל את הילד במקרים מסוג זה הילד יגדל אצל אביו. ברגע שהאם מקבלת משמורת על ילדיה הרי זה חלק מן העניין של דיני משפחה וכך קורה ברוב המקרים האם והאב צריכים להגיע להחלטה סופית מי יקבל את הילד למשמורת ולמי תהיה את הזכות לראות אותו כל כמה זמן בזכות הסדרי ראיה אשר אותם יקבע בית המשפט כמובן שחשוב להקפיד להעניק לאב מספיק הסדרי ראיה אשר כך האב יוכל לשמור על קשר עם ילדיו הרי אין כמו ההורים לכן מאוד חשוב כי האב יישאר בקשר עם ילדיו הרי זה חלק מן העניין של דיני משפחה שדואגים בתחום זה לפני הכל לטובת הילד.

כאשר מחליטים בנושא של הסדרי ראיה וגם של משמורת חשוב לדאוג כי זה יהיה לטובת הילד ברור שכאשר הורים עוברים הליך של גירושין הילדים מרגישים מעוררים, ביטחונם יורד הם מאשימים לפעמים את עצמם בגירושין וכדומה.

כמובן שחשוב גם לדאוג לעניין של מזונות, כיוון שלפי דיני משפחה נקבע כי האם תהיה זו אשר תקבל משמורת. לכן האב חייב בתשלום של מזונות. הכסף של מזונות נועד לשמש כדי להעניק לילד את צרכיו כמו: חינוך, חוגים, ביגוד, בריאות על האב לשלם זאת עד אשר הילד יהיה בן 18. ישנם מקרים שהאב יוכל להגיע אפילו למאסר אם הוא לא מוכן לשלם מזונות.

חשוב לדאוג לעשות הכל לטובתם של הילדים בעת הליך גירושין.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה