שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> משפחה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפחה כללי
 

מתנות לחגים ואירועים מיוחדים


מיכל ז

מיכל ז

 
 

לקראת החגים וכשיש אירועים מיוחדים, ישראלים רבים פוקדים את מרכזי הקניות והקניונים ורצים סחור סחור כדי לחפש מתנות לאנשים שהם אוהבים, מתנות לחגים ולאירועים מיוחדים צריכות להיות מיוחדות, אבל רוב האנשים יוצאים עם שקיות שבתוכן מתנות חסרות ייחוד.

בדרך כלל, אנשים קונים מתנות לחגים שמסמלות את החגים. כלומר, למתנות שהם קונים יש קשר ישיר לחג. למשל, בפסח אנשים קונים צלחות למצות ובשבועות אנשים קונים אריזה עם פירות יבשים.

מתנות לחגים לא חייבות להיות קשורות באופן ישיר לחג ולמה שהוא מסמל. אין ספק שמתנות כמו אלו שצוינו הן מאוד נחמדות, אך הן לא מיוחדות. כל המטרה של מתנות לאירועים וחגים היא לשמח את מקבלי המתנה, במקום לגרום להם להצטער שהם מכירים כל כך הרבה אנשים, ולכן לא חשוב אם יש או אין קשר בין המתנה לבין מהות האירוע או החג. אז, במקום לתת למישהו את אותה מתנה שנתנו לו כבר שני אנשים לפניכם, הנה כמה טיפים חשובים לפני שאתם מגהצים את כרטיס האשראי:

1. לפני שאתם מבזבזים את הכסף שלכם, זמן מה לפני האירועים והחגים שימו לב למה שאומרים היקרים לכם, עם דגש על דברים שחסרים להם. בבוא העת, קנו להם מתנות לאירועים ולחגים לפי התצפית שעשיתם. הם יעריכו מאוד את תשומת הלב שהקדשתם לדברים שהם עושים ואומרים.

2. מתנות לאירועים משדרות רגשות, לכן קנו לכל אחד מתנה שמשדרת את מה שאתם מרגישים. למשל, קנו לבנות הזג שלכם תכשיט יפה אבל לעולם אל תקנו לה סירים או כלי מטבח אחרים.

3. אם שני הטיפים הקודמים לא ממש עוזרים לכם בבחירת מזכרות לאירועים וחגים, ואם למרות ההיכרות העמוקה שלכם עם מקבלי המתנה אתם לא מצליחים למצוא משהו מתאים, התייעצו עם אנשים שקרובים גם הם למקבלי המתנה.

4. מזכרות לאירועים וחגים חייבות להיות עטופות, אלא אם כן האריזה שלהן היא "קישוטית" מספיק, כמו במקרה של תכשיט שמגיע בקופסא מיוחדת העשויה קטיפה. אם המקום בו קניתם את המתנה לא מספק שירות עטיפה, תצטרכו לעשות זאת לבד או שתעזרו במישהו מוכשר למשימה.

נסכם בהדגשה נוספת של חשיבת המקוריות בעת קניית מזכרות לאירועים וחגים, כי אם תקנו לאנשים את אותה מתנה שהרבה אחרים מביאים להם, המתנה רק תצבור אבק.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה