שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2427
מאמרים: 7426
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> משפחה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפחה כללי
 

סריגה לילדים


arielhazan
 
 

סריגה היא פעולה נעימה מאוד שיכולה להיות גם מועילה במיוחד לילדים. מה הופך את הסריגה לכל כך נעימה. האם בסופו של דבר היא גם פרודוקטיבית? הנה כמה פרטים מעניינים בין סריגה לילדים, כך שתדעו האם זה מתאים לילד שלכם וכיצד אפשר ליישם את הפעילות הזו בפועל.

למה כדאי לילדים לסרוג?

נתחיל מזה שילדים צריכים לעשות בימינו פעולות שלא מול המסך. לא משנה באיזה פעילות מדובר, אם היא מתבצעת מחוץ למסך הטלפון או המחשב אז אתם והם מרוויחים. כמו כן מדובר בפעולה שמלמדת את הילד הרבה ומפתחת אותו בכמה מובנים. ראשית, מדובר בפעולה עדינה מאוד שמצריכה מהילד להיות זהיר. הוא יבין עם הזמן שאם הוא עובד בצורה מהירה ומנסה לקצר תהליכים, הוא לא יגיע לשום מקום ורק יפגע בעבודה שלו. שנית, הוא יבין שיש משימות שלוקחות זמן ודורשות ממנו נחישות וסבלנות. הילדים של היום מתקשים בהתמדה והריכוז שלהם נפגע, והסריגה יכולה לעזור להם להתפתח בעניין זה.

לא פשוט לגרום לילד לסרוג

אחרי שהבנו עד כמה סריגה יכולה להיות מועילה עבור הילדים, הגיע הזמן לדבר על הפרקטיקה שלה. כיצד אפשר ללמד את הילד לסרוג? יש כמה שלבים קשים מאוד שתצטרכו לעבור עם הילד שלכם עד שהוא ילמד לסרוג כאשר השלב הראשון הוא להושיב אותו על כיסא או על ספה ושינסה לסרוג בפעם הראשונה. השלב הזה לא תמיד מצליח אך אם תהיו נחושים ועקשנים הוא אולי יאהב את זה. בין אם הוא אהב ובין אם לא, יש סיכוי שפשוט יימאס לו מזה ואז לא כדאי לנסות בכוח אלא פשוט לשכנע אותו שזה הדבר הנכון בשבילו ואפילו ייתכן שיאהב את זה והסריגה תהפוך לתחביב עבורו.

אפשר לסרוג סריגים לילדים

אם הילד שלכם לא יודע כיצד לסרוג ולא רוצה ללמוד כיצד ואתם לא מצליחים להסביר לו בשום דרך, לא עם סרטוני וידאו ולא עם תמריץ חיובי כמו צעצוע חדש או ממתק, אתם יכולים לפחות לסרוג לו בעצמכם. אמנם מדובר על פעולה שתועיל לו מאוד אך בכל זאת אי אפשר להכריח ילדים לעשות משהו שהם לא אוהבים אז אולי הוא ישתכנע אחרי שתסרגו לו פריט יפה. אפשר לסרוג לילד שלכם בובה, כובע צמר, צעיף ואפילו כירבולית נעימה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה