שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> משפחה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפחה כללי
 

על שמלות בת מצווה והסטטוס החברתי של בת המצווה


ubebig@gma
 
 

מסיבת בת המצווה היא מסיבה חד פעמית הן עבור הילדה- נערה והן עבור ההורים ויתר בני המשפחה הנרגשים. מסיבת בת המצווה הפכה בשנים האחרונות להיות אחד  השיאים המרגשים של גיל הנעורים מפני שהיא מאפשרת לחבר בין כל הרבדים של הילדה שהופכת לנערה, החל מהחברים והחברות וכלה במשפחה הקרובה והרחוקה יותר. מסיבת בת המצווה אינה שונה מהפקה של כל אירוע אחר והיא כוללת מחשבה על מוזיקה, אוכל וכמובן על שמלה לכלת בת המצווה.

מה חשוב?

שמלות בת מצווה הן כמו שמלות אירוע לכל דבר ועניין עם היבטים שנוגעים לגיל בת המצווה. ניתן למצוא כיום שמלות לבנות מצווה במגוון עיצובים וסגנונות כך שכל כלת בת מצווה יכולה בקלות למצוא את השמלה הנכונה ביותר עבורה. שמלות לילדות הפכו בעידן שבו כל מסיבת בת מצווה היא אירוע גרנדיוזי לדבר שמסמל השקפת עולם, מעמד חברתי ומיקום בהיררכיה של בנות הכיתה ומשום כל יש להקפיד על בחירה נכונה שלה. כדי למצוא שמלת בת מצווה בקלות מומלץ להקפיד על כמה שלבים מקדימים.

 

 

גבולות ברורים

ראשית שבו עם הילדה ביחד ונסו להבין מה היא חשבה על שמלת בת המצווה. הגדירו תקציב ברור וקווים אדומים אם ישנם כאלה והתחילו במלאכת החיפוש. הקפדה על גבולות ברורים תאפשר לכם לצאת לחיפושים בלב שקט וכך תוכלו להתחיל בשלב הבא בלי להיגרר לוויכוחים. חשוב להקפיד על קווים אדומים שברור לכם שאתם לא עוברים אותם ולא לקבוע באופן שרירותי מפני שזה יפתח פתח לתקלות ולמריבות מיותרות. למסע החיפושים צאו עם כלת האירוע והימנעו מתוספת של חברות.

 

זמן איכות משותף

הפכו את החוויה לזמן איכות של אימא ובת וכך תוכלו ליצור מסגרת מהנה לכל המסע המפרך. חישוב להכין את הילדה לגלות גמישות ולנסות להסיר את המכשולים שעלולים להיות בדרך. ציידו אותה בחוש הומור והקפידו לא להעמיס במספר רב מדי של חנויות. בדקו שתיים או שלוש חנויות, ומקסימום ערכו יום של מסע נוסף. ניתן לצרף חברה קרובה לסיבוב שני להתרשמות או כדי להכריע בהתלבטות בין שני דגמים של שמלות שנבחרו.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה