שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> משפחה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפחה כללי
 

עריכת ערב חברה מוצלח


טולי

טולי

 
 
לא עוד אירוע..!

מדי כמה חודשים אחד ממכרינו דוחף בריתה ודורש שנעצור הכל לטובת האירוע או שמקום העבודה נזכר פתאום לערוך כנס לסיכום השנה. כן, כשזה יהיה אירוע מיוחד באמת אני אלך בכיף, אבל בלאו הכי - חשבון הבנק מתרוקן, הלו"ז עמוס ולא ברור אם האירוע יהיה מוצלח. עם זאת, קיימות פעמים שהוא אכן מוצלח. אם אתם חייבים, לערוך כנס או ארוע כנסו לאתר לפרטים נוספים.

הלוואי שכל מאורע חגיגי שיזמינו אותי אליו, יהיה דומה, מושקע ומקסים, שלא אתרגז על לכתוב את הצ'ק, מהערב בחוץ וכל המתלווה לכך, כמו לחזור מאוחר וכיו"ב. הופתעתי שדווקא אישיות יבשה כמו בעלי החברה ארגן לנו אירוע כה מקורי, אבל כך היה, אני אהבתי.

הפקת אירוע עסקי - מתחילים ברגל ימין.

בסיכומו של יום, כשיש מספיק כסף - אין דאגות, אך אם הכיס מסודר אבל הראש ריק - האירוע יהיה רע. אפילו אירוע בריתה - לא חייב שיהיה מאוד מפואר, העיקר שיהיה מעניין וזורם. למה התרגלנו ליהנות בתוך איזור נידח בקצה העולם, כשמגישים לך מיצים זולים וברקע דיסק להיטי ניינטיז שלא עוצר לשנייה במהלך כל הערב?

הדברים הקטנים ביותר יכולים לקבל חשיבות, אם משקיעים בהם מאמץ נכון. נאמר, ביום האירוע המדובר, המארחים היו מאופרים ונוצר הרושם שהם באמת נהנו מהחלק הזה בעבודתם. עוד משהו שאהבתי היה התפריט, שהותאם במיוחד ליום הזה; חלק מהמנות נקראו על שם חוויות שליוו את הזוג, קונספט מבדר ומקורי במיוחד.

מה עם מיקום המסיבה?

למיקום האירוע חשיבות עליונה, איני מתכוון רק מבחינת מיקום גאוגרפי, אלא מבחינת קונספט. בואו נאמר ערב חברה בחורשה - מראש יהיה מיוחד במינו, אפילו כשהמוסיקה זוועה. כשיודעים להשקיע בפרטים הקריטיים, אורחיכם יסכימו לוותר אפילו על הדברים הקריטיים כביכול, כמו מיקום גאוגרפי.

לדעתי, אירוע בנאלי זה לא כ"כ בלתי נסבל, אך עוד ועוד כאלה בסוף יביאו אותי להבריז בהפגנתיות. למזלנו, מהר מאוד יותר חוגגים הגיעו להבנה שכל תחום האירועים בישראל עומד במקום מזה תקופה וניתן לשים לב לחידושים בנושא באירועים מסוימים. אנחנו רק חייבים לחשוב מחוץ לקופסא.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה