שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2246
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> משפחה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפחה כללי
 

פן לשיער – עיצוב השיער בדקות ספורות


איציק דר
 
 

מי מאיתנו לא משתדל לשמור על מראה חיצוני יפה ואסתטי? כמעט ואין מישהו כזה. כולם רוצים להיראות במיטבם ובעיקר אם מדובר על נשים ובחורות שתשומת הלב אצלם למראה החיצוני היא רבה יותר בדרך כלל, וישנם כיום תכשירים רבים המסייעים למראה חיצוני טוב יותר ויפה יותר בלי שנצטרך להוציא סכומי כסף גדולים בכל פעם שנרצה להתייפות. אחד מהמכשירים הללו הינו פן לשיער, אשר פותר את הבעיה של ייבוש השיער לאחר שהוא נרטב תוך דקות ספורות.

היתרון הגדול

פן לשיער הוא מכשיר שניתן לראות היום כמעט בכל בית בו מתגוררת אישה או נערה עם שיער ארוך. היתרון הגדול של פן לשיער כפי שציינו הוא שניתן בעזרתו לייבש שיער רטוב במהירות תוך כדי סירוק שלו, מה שמקצר את הזמנים בהתארגנות ליציאה מהבית, דייט, פגישה או לכל מטרה אחרת. בעבר כשלא היה פן לשיער בחורה שהייתה רוצה שהשיער יתייבש אך עדיין יישאר מסודר הייתה פשוט צריכה לחכות כמה דקות ואף יותר מזה תוך כדי סירוק, והיום עם הפן היא במספר דקות ולעיתים אף מספר שניות מתארגנת

כללי זהירות

פן לשיער כידוע הינו מכשיר חשמלי, וככזה המשתמשת בו צריכה לנקוט במשנה זהירות. ראשית, לא לגעת איתו בגוף רטוב, לא ביד ולא בראש מכיוון שכידוע מים וחשמל לא הולכים ביחד, ובנוסף מכיוון שמכשיר פן לשיער מוציא אויר חם, שימוש קרוב מידי בו עלול להוביל לכוויות בפנים ובראש.

פן לשיער הינו אם כן אחת ההמצאות הגאוניות והפשוטות בתחום היופי, אך גם עם הפשטות והגאוניות יש להיזהר בכדי שהשימוש במכשיר יהיה בזהירות המרבית ובכדי שהפעולה הזו תעבור בשלום וללא תקלות מיותרות במהלך הייבוש.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה