שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2252
מאמרים: 7254
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> משפחה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפחה כללי
 

צאו מהמסגרת: 9 צילומי משפחה מקוריים


דודיש
 
 

פעם, אי שם בגלות הרחוקה, צילום משפחתי היה רגע היסטורי ממש. כולם התלבשו במיטב מחלצותיהם, מירקו את שיערם, הסתדרו בשורות מדויקות, ועמדו במשך משהו כמו עשר דקות עם חיוך בלי לזוז ובלי לנשום מול המצלמה שלקח לה המון זמן לצלם. גם היום כשחושבים על צילומי משפחה עולה בראש אימאג' של בני הבית מסתדרים יפה, נעמדים אחד ליד השני ומחייכים.

אבל דיי, זה כבר מצ'עמם! אפשר לעשות כל כך הרבה דברים מגניבים בשיתוף פעולה בין כל המשפחה. הנה לכם כמה רעיונות לצילומים מקוריים:

1. צילום בסלפי משפחתי – טרנד הצילומים העצמיים לא חייב בהכרח לכלול רק אדם אחד או שניים בתמונה. אם מצטופפים כולם ביחד, כל הסבתות, דודות, דודים, הורים וילדים, אפשר לעשות סלפי משפחתי בדיוק כמו זה שאלן דג'נרס עשתה עם כוכבי הוליווד בטקס האוסקר לפני שנתיים.
2. צילום שבו שכל אחד נושא ספרות שמציינות את הגיל שלו בזמן צילום התמונה. אפשר ממש להכין ספרות ואפשר גם לקחת שלטים ולכתוב עליהם. כך בטוח תזכרו בני כמה הייתם כשהתמונה המשפחתית צולמה!
3. צילום בפרופיל – שימו לב, זה דורש דיוק. נעמדים בטור כאשר כל אחד עומד ומסתיר מחצית מצדודיתו של זה שהוא נעמד לידו. בתוצאה הסופית יראו את הפרופילים של כולם וזה יהיה ממש אמנותי.
4. צילום כשכולם לבושים בצבעי הקשת – אם אתם מתלבטים מה ללבוש לצילום המשפחתי אז זה יכול לחסוך לכם את ההתבלטות. כל אחד לובש בגד בצבע מצבעי הקשת ובצילום המשפחתי מסתדרים בהדרגתיות לפי הסדר של הצבעים. זה חמוד, זה כיפי וזה אפילו מביע הזדהות בקהילה מסוימת.
5. צילום בחושך – כן כן, מה שאתם קוראים, בחושך, אבל לא סתם. כל אחד אוחז בנר ומקרב אותו אל פניו כך שבתמונה יראו הרבה פנים מוארות במסתוריות. ושהצלם לא יעז להשתמש בפלאש כי זה יהרוס הכול. צריך להתבסס אך ורק על התאורה של הנרות.
6. צילום ידיים – ערכו בדיקה ביניכם למי יש יד יותר גדולה וצלמו את עצמכם מניחים יד על גבי יד לפי הגדלים שלהן, מהקטנה לגדולה ביותר. על אותו עיקרון אפשר להישכב על הרצפה ולהצטלם בשורה לפי גודל הרגליים שלכם כשאתם יחפים.
7. צילום בחיבוק קבוצתי – אין על צילום של חיבוק גדול, במיוחד אם הוא ממש גדול וכולל עשרות בני משפחה. זה קצת מזכיר ערימת ילדים, אבל זה עדיין מגניב.
8. מתהפכים בתפקידים – הצטלמו כאשר ההורים מחופשים לילדים והילדים מחופשים למבוגרים. זה יכול לצאת מאוד משעשע.
9. צילום משפחתי מפוצל – מצלמים כל אחד מבני המשפחה לבד, בקלוז אפ, כשהוא מביט לכיוון כלשהו, לא מישיר מבט למצלמה. אחר כך מדפיסים את התמונות וממסגרים, ותולים על הקיר בערבוביה את "התמונה המשפחתית" שלמעשה מורכבת מתמונות של כל אחד מבני המשפחה מביט לכיוון אחר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה