שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2569
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> משפחה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפחה כללי
 

ציורי קיר בתקופת הקורונה


ילנה
 
 

בתקופה האחרונה כולנו נמצאים במצב לא פשוט. השגרה השתנתה אצל רובנו. הילדים בבית, ההורים בחל''ת/ או עובדים מהבית, ואי אפשר כל כך לצאת מהבית, למעט מקומות שמשרד הבריאות אישר.

רובנו מתעצלים וצופים בסדרות, רואים סרטים, ובעיקר משתעממים. פתרון אחד מדהים: הוא לצייר ציורי קיר!

כן כן, גם אתם יכולים לצייר עם ילדכם האהובים ציור קיר בביתכם, בתקופה לא פשוטה זו.

בשביל לצייר ציור קיר בבית (בלי איש מקצוע), יש כמה כללים חשובים : 1. להכין סקיצה- ניתן לצייר ידנית על דף, או לצייר את הסקיצה ישירות דרך מחשב/ אייפד. אפשר לצייר אותה עם עפרון על נייר, ולאחר מכן לסרוק למחשב ובמחשב לבחור את הצבעים- או ישירות לצבוע על הדף. ניתן גם לקחת ציור קיים מהאינטרנט, או לקנות סקיצות מוכנות דרך הצייר במחיר סמלי. 

2. שרטוט על הקיר- לאחר שהסקיצה שבחרתם היא לשביעות רצונכם, אפשר להתחיל לשרטט! אם יש בידכם פרוז'קטור (מקרן) בבית, ניתן להקרין את הסקיצה על הקיר, ולשרטט אותה לפי הקווים. אם אין בידכם מקרן, אפשר לשרטט ידנית. זאת דרך נפלאה לשרטט בתורות, או ביחד את הציור. כמובן, צריך להכין מראש את הצבעים שתרצו לצייר איתם את ציור הקיר.

3. צביעה- אם אין בביתכם צבעי סופר קריל, אפשר לקחת צבעי גועש, או צבעי אקריליק. חשוב לדעת- צריך להשאיר את החדר מאוורר לפני שתתחילו בצביעה, על מנת שהצבעים יתייבשו מהר, ולא תשאפו אותם.

תבחרו צבעים שאתם יודעים שהם לא ישנים מדי, ולא ימרחו על הקיר כמו שצריך. צריך לבחור צבע שהמרקם שלו קל ונעים לצביעה. 

כדי שהצביעה תהיה מהנה וקלה- צריך לבחור במכחולים בגדלים שונים: מכחולים דקים- לשרטוט ופרטים קטנים, מכחולים בינוניים, ומכחולים עבים, כמו כן, אם יש רולר- הוא יכול לעזור למשטחים גדולים כגון רקע.

4. סיום- לאחר שהציור המקסים שלכם הושלם, צריך לכסות אותו בלקה מיוחדת. אם אין בביתכם לקה, אפשר להשאיר את הצבעים כמו שהם, ולחכות שיתייבשו, חשוב לדעת שהילדים לא יגעו בציור בזמן שהוא מתייבש, גם כדי לא למרוח אותו, וגם כדי שלא יכניסו את ידיהם לפה מחשש שיבלעו צבע.

לאחר שאתם מרוצים מציור הקיר שלכם, אפשר לצלם ולהעלות לרשתות החברתיות כדי שכולם יוכלו לראות איזו יצירה עשיתם בתור משפחה בתקופת הקורונה. זאת דרך יצירתית, כיפית, ומהנה לכל המשפחה ליהנות מיצירה בתקופה זו. 

לסיכום, חשוב לזכור שברגע שימאס עליכם הציור ניתן לכסות אותו בצבע לבן, או בצבע של הקיר כמו שהיה לפני כן, או פשוט לקרוא לצייר מקצועי שיכסה את הציור, ויצייר ציור קיר מקצועי שתוכלו להנות ממנו לשנים רבות.

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה