שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> משפחה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפחה כללי
 

צלם חתונות דתי


מיקי כץ

איש תוכן

 
 

הגיע זמן לחתונה! בבחירת השמלה, הטבעת זהב , האולם והמוזמנים מושקעת מחשבה רבה. זהו אירוע חד פעמי שאין שני לו, כשרגע החופה מסמל את מחויבות הזוג אחד לשני ואורך זמן רב על כל הטקסים. אולם החתונה לא מסתיימת בחופה ובריקודים. לפני כניסת הכלה לחופה היא מקריאה ברכת כלה, רגע מרגש בפני עצמו הראוי לצילום, ובסוף הערב ישנן 7 ברכות זהו זמן משמעותי מאוד לחתן ולכלה המבורכים.

מדוע נדרש צלם חתונות דתי
צלם חתונות דתי בקיא ומכיר את הדקויות אשר צלם חתונות חילוני לא בקיא ולא יכיר אם לא יהיה תדרוך ותיאום ציפיות מוקדם לנושא הצילום. ככל הנוגע לסטילס בחתונה דתית, ישנו צלם לגברים וצלמת לנשים, לכן חשוב לוודא כי שניהם מכירים את סדר הדברים, ולא יווצר מצב שבו הצלם יחכה ליד החופה בזמן שהכלה קוראת את ברכת הכלה, ולא יפרק ציוד בסיום הערב לפני שבע הברכות. לכן יותר מצלם זול או מוכשר, חשוב שהוא יהיה בעל זיקה לדת או שלפחות יהיה בעל ניסיון והמלצות בעניין.

כיצד לבחור צלם חתונות דתי?
צילום אירועים לחתונות כמו כל צלם אחר, ראוי שיהיה בעל יחסי אנוש טובים, שכן הוא עובד עם ומול אנשים. צילום חתונות כרוך לא פעם ביום צילומים לפני החתונה ולפני ההגעה אל גן אירועים וליווי הזוג המתחתן ביום חתונתם כשהוא מסתובב בין מכריכם. הוא אמור להשרות אוירה נעימה סביבו היות ומשך כל הערב הוא חלק מהחגיגה. במקרים רבים אותו צלם יכול להגיע עם צלמת אשר לא תפספס את המתחם של הנשים.  כדי לקבל רושם מלא יותר על עבודותיו, רצוי לעיין בעבודות קודמות שעשה, לדבר עם לקוחות קודמים שאיתם עבד ובנוסף לברר עבור אלבומים מעוצבים או דרך קבלת התמונות. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה