שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2555
מאמרים: 7603
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> משפחה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפחה כללי
 

קייטרינג לבר מצווה


דניאל דגן

דניאל דגן

 
 
אירוע קטן, כיף גדול. אירוע קטן וכולם נהנים. בפעמים מסויימות אנחנו רוצים לחגוג אירוע מסויים, ומסיבה זו או אחרת, לא מעוניינים להשקיע בהפקה גדולה מדיי. במצב כזה עובדים מספר רב של מקומות אשר ישמחו לערוך חגיגות צנועות. במאמר הקרוב נציין כל הדרוש ללמוד בנושא חגיגות פרטיות, ותוכלו לקבל כל מה שצריך לדעת.

מה זאת אומרת בכלל ארוע אישי?

באירוע אישי לא צריך הרבה בזבוז מיותר של כסף או תכנונים לוגיסטיים, אבל ניתן עדיין להרגיש הרגשה כללית של כיף וריגוש, סטייל שמחה משפחתית או ימי הולדת. חשבו בקפידה את כמות האנשים לפי חשיבותו של האירוע ויחסית לגודל המקום. נצא מנקודת הנחה כי בארוע בריתה, נסיים את הארוע מוקדם, לעומת חתונה לדוגמה, וכל מה שחסכתם על הכיבוד, מספר השולחנות, מתָחזֵקים וכד' - תוכלו לבזבז לטובת אטרקציות נוספות לארוע. מוכרחים לדעת עוד על התחום? כנסו לאתר הבא.

אז כיצד נארגן אירוע לא גדול?

כצעד התחלתי, מתבקש לערוך חישוב זריז של כמות האנשים שצפויים לבוא, ולאור החישוב הזה - נסכם על סדר הגודל של המסיבה. תרצו להקפיד להזמין אנשים שישמחו להגיע ושתרצו באמת שיבואו. דעו גם מראש שמתחם ארועים גדול מדיי ייתן תחושת ריחוק בין אלו שיגיעו.

לאחר שסגרתם כמות המוזמנים, בידקו רשמים מגוגל לגבי מתחמים שווים. אפילו אם נמצאו כמויות גדולות של ביקורות משבחות על מתחם מסויים, חשוב בכל זאת לדבר עם נציגים ולהגיע אל המתחם לתת אישור משלכם. אחרי הכל המסיבה היא שלכם וחובה שיהיה לכם הכי כיף.

עוגות בת מצווה

בזכות העובדה שהחלטתם על ארוע קטן עם מעט אורחים - הסיכוי גבוה יותר לדייק לטעמם של חלקם הגדול של מוזמניכם: במיקום הגיאוגרפי, בפס-קול, במזון וכיו"צ. בנוסף לזה, מומלץ להביע את הערכתכם באמצעות פינוקים מעניינים כמו, לדוגמה ממתקים מיוחדים, או מופע קסמים. אפשר אפילו להעמיד אירוע מוטיב, כמו חגיגה אתנית כלשהי, ולארגן בהתאם את המוזיקה, פריטי הלבוש ועיצוב המקום לרעיון הכללי.

כעת, כשקיבלתם רקע כללי על תחום ארועים אלו, וודאי כבר הבנתם שלארוע פרטי יש אפשרות גם להיות אירוע מגניב; תלוי בביצוע וברמת ההיענות של הנוכחים. אך לעומת זאת, אם לא תסדרו את כל הדברים הקטנים - אתם עלולים להשתעמם. תכננו בקפידה את כל הפרטים... ויאללה בלאגן!

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה