שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> משפחה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפחה כללי
 

קצת על סוגי בשמים ועולמות ריח


המשתמש טרם עידכן את החתימה שלו.
 
 

 האדם הבין כבר מזמן כמה משקל יש לריח ובעוד שלא בהכרח הצלחנו לפצח את הסוד, אנחנו כן יודעים שיש ריחות שמריחים עלינו טוב יותר מריחות אחרים, גם אם אלה מריחים נהדר בטסטר או על אנשים אחרים. אנחנו יודעים שאנחנו נמשכים מאד לריחות ואם עובר לידינו מישהו שהריח שלו היה חזק מספיק ונעים לנו אנחנו נסובב אחריו את הראש ונמשיך עוד לחשוב עליו רבות גם אחרי שכבר הלך. כמה דברים שחשוב לדעת

ראשית, לכל אחד מאיתנו יש ריח גוף טבעי, הורמונים שונים שאנחנו מייצרים מצויים באותו ריח מה שאומר שבשילוב עם בושם כמעט תמיד התוצאה תהיה קצת שונה מאדם לאדם. למעשה מדברים על טביעות ריח פרטיות של ריח גוף טבעי מה שמטבע הדברים מעניק תוצאה ייחודית בשילוב של בושם עם הריח הטבעי.

לא כל בושם מתאים לכל אחד בכל זמן. ריחות משתנים, גם הריח הטבעי שלנו, בשעות שונות של היום ובעונות שונות של השנה מה שאומר שחשוב מאד להתאים את הריח לסיטואציה בכדי להפיק את התוצאה הטובה ביותר.

ישנם סוגים שונים של בשמים אותם ניתן לחלק לפי קטגוריות שונות. אפשר למשל לעשות את ההבחנה בין בשמים שהם בשמי מיינסטרים לבין בשמי בוטיק. בשמי המיינסטרים נמכרים בכל מקום ומדובר במקרים רבים על ריחות מתחנפים, נעימים שאין להם איזו אמירה קיצונית לכאן או לכאן והם מתאימים לקבוצה גדולה יותר של אנשים. בשמי בוטיק הם בשמים יוקרתיים יותר, יהיה קשה יותר למצוא אותם וגם המחיר שלהם יהיה בדרך כלל גבוהה יותר. בשמי בוטיק מתאימים בצורה ממוקדת יותר לאדם ובדרך כלל גם בצורה מדוייקת יותר, הרבה פעמים הם לא יהיו בעלי ריחות מתחנפים, אלא להיפך תהיה להם אמירה והם יהיו מיוחדים. בשמי בוטיק מעניקים ריח המתבלט בדרך כלל על פני הריחות האחרים.

לפני שבוחרים את הריח הנכון ביותר חשוב לראות איך הוא מריח עלינו. זה לא מספיק להריח ריח נהדר על חברה, כי האופן שבו בושם כזה או אחר מריח על אחד הוא כלל לא בהכרח יריח כך גם על האחר, מה שאומר שהתנסות אישית מחייבת.

הבחנה נוספת בין בשמים היא בסוג הבושם והרכב הריח שלו. ההבחנה המקובלת ביותר היא בין או דה טואלט לאו דה פרפיום כאשר ההבדל המרכזי טמון בריכוז הריח. או דה פרפיום הוא התצורה שבה הריכוז גבוה יותר, מה שאומר שיקח לו כמה רגעים להתאוור ולהגיע לטון שבו אנחנו מכירים אותו, יהיה צורך בשימוש בכמות קטנה יותר ובסבירות גבוהה הוא יחזיק מעמד זמן רב יותר על הגוף. 
 

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה