שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> משפחה -> משפחה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
משפחה כללי
 

רילוקשיין


רון כהן
 
 

אלו חפצים כדאי להעביר? האם לקנות את הריהוט במדינה אליה אני עובר? המטבח? המיטה? ארון הבגדים? ומה באשר לגביי העברת חפצים אישים וסנטימנטליים במיוחד, תמונות, זיכרונות, קובץ רגעים... אלו מקצת השאלות אשר סביר להניח שנמצא את עצמנו שואלים, בעת שאנו מבצעים תהליך של רילוקיישן (Relocation). אך מהו תהליך "רילוקיישן", מתי הוא מתבצע? ומה חשוב לדעת לפני שמתחילים בתהליך?

אגדנו עבורכם את התשובות לשאלות החשובות ביותר.

רילוקשיין

רילוקשיין, (Relocation ) הוא מעבר ממדינה אחת למדינה אחרת. אין ספק, שמדובר על שינוי משמעותי באורח החיים, הסתגלות למדינה אחת, כולל לתנאי המחיה, לתרבות, למנטאליות ולדרך ולהשקפת החיים של אותה מדינה. יכול להיות שאתם מבצעים הליך של רילוקשיין במטרה לפתח את הקריירה המקצועית שלכם, אולי מדובר על לימודים,או קפיצה על הזדמנויות שונות הקשורות לזוגיות, משפחה וילדים.

סביר להניח,שלפני שהחלטתם שאתם "הולכים על זה", חשבתם רבות על המעבר, אם זה בגלל המניעים השונים למעבר, אם זה בגלל כל הלוגיסטיקה המורכבת הדרושה בעת ההתארגנות אליו. כך או כך, מדובר בהליך אשר דורש מחשבה רבה, התייחסות לפרטים הקטנים והגדולים כאחד, והרבה הרבה סבלנות.

חברת שילוח בינלאומי

על מנת לעבור את התהליך המורכב של רילוקשיין בשלום, תוכלו להסתייע בשירותיה של חברת שילוח בינלאומי. חברת שילוח בינלאומי מתעסקת בכל נושא המעבר ומסייעת בכמה מישורים מגוונים. ראשית, היא מטפלת בכל הבירוקרטיה הנדרשת, בהליך זה יש טפסים וניירת רבה שצריך למלא, כולל אישורים שונים. חברת שילוח בינלאומי תעביר את החפצים הנדרשים בצורה הטובה ביותר, אם זה בהובלה אווירית או ימית ותדאג לשנע אותם ליעדן בצורה הטובה ביותר עבורם.

אחסנה

אחד השירותים הבולטים ביותר, אותם מבצעת חברת שילוח בינלאומי הוא אחסנה. אחסנה מיועדת לשמירה על תכולת החפצים כפיתרון זמני. הזדקקות לשירות של אחסנה, עלול להתרחש במקרים מגוונים ויכולה להיות אידיאלית ביותר עבור לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. במידה ואנו צריכים להיעזר בשירות של אחסנה, חשוב במיוחד לשים שלחברת השילוח הבינלאומי יש שטחי אחסון בגדלים מתאימים לחפצים, כמובן שמירה על תנאי אקלים אשר יטיבו עם החפצים ולא יפגעו כמו הצטברות של לחות, עובש או חלילה רטיבות.  פרמטר נוסף שחשוב לבחון אותו הוא מידת האבטחה במקום. החפצים שלנו הרבה פעמים הם חלק ממי שאנחנו, ולכן שמירה עליהם היא אחד הדברים החשובים ביותר. בדרך כלל חברת שילוח בינלאומית אשר מציגה את עצמה כמקצועית, תבצע שמירה 7\24 ותבטיח כי לא יקרה דבר לחפצים היקרים שלנו. למרות שמדובר מצב זמני.

"מה יוצא לי מזה" ???

אחת השאלות היותר חוזרות על עצמן בחיים שלנו, ובעיקר בעת שמציעים לנו שירות מסוים, הוא "מה יוצא לי מזה"??? אנחנו תמיד רוצים לדעת מה אנחנו מרווחים משירות מסוים. אז האמת, שבעת שמדובר על תהליך רילוקיישן, ואנו פונים לחברה מקצועית בתחום- חברת שילוח בינלאומי, אשר תבצע עבורנו את כל הלוגיסטיקה, אנו מרוויחים כמה דברים חשובים:

ü      אי התעסקות בבירוקרטיה. ומתוקף כך, גם אי כאבי ראש מיותרים

ü      רוגע. שהחפצים בידיים טובות והן יגיעו ליעדן בשלום

ü      שקט ושלווה פנימית.

אם כן, מדובר באחד הצעדים החכמים ביותר שאתם יכולים לבצע. בדקו את החברות השילוח הבינלאומיות המקצועיות ביותר ותוכלו להנות משירות מקצועי ומהנה. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה